Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2.3.2
M

maltafilex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indiremiyorum bu yazı yazıyor
Bu içerikleri indirebilmek için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol üyeliğiniz olması gerekmektedir

Nereyegeldik

Nereyegeldik

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun kaliteli ama ne hikaye ne bir mantık hiç birşey anlamadım

Efpiyay

Efpiyay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bişey dicem bu erişimden çıkış aralıkları 15 gün degilmiydi

R

Rota0147

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
"Oyun yuklenmedi" hatasi veriyor neden ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
"Oyun yuklenmedi" hatasi veriyor neden ?
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Bu yüzden hatayı veriyordur alan açmayı deneyiniz.

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna çok büyük beklentiyle yakkaşmayın derim ben öyle yaklaştım hüsrana uğradım

Konusu başta sıradan gibi durmasına rağmen hoşuma gitti ama ilerledikçe konusu sıkmaya başladı. Diyaloglar desen beni biraz baydı. Karakterlerde ilerlememiz gerektiğini biliyoruz ama bunu nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Görevler var görev penceresi var ama görevlerde ne ipucu var ne de ilerledik mi ilerlemedik mi bilgisi var. Animasyonlar da sıkıcı renderlar hoş gözükebilir ama oynarken bir esprisi yok. Yalınlaştırması filan dğşünce iyi ams pixel saymaya başlıyorsunuz. Oyun başında şirket görüntüsü de çok vasat. Tatil şirketinin katı my sweet neighborshood oyunundaki şirket katıyla aynı. Keza tatildeki havuz da bana water world oyununu hatırlattı. Yapımcının düşüncesi güzel lakin pratiği berbat. 2 saat vakit geçirdim oyunda. İlk 30 dakikası iyiydi. Sonraki bir buçuk saat ise acaba konusu ilgi çekici olmaya başlayacak mı düşüncesiyle geçti. Sandbox oyunları severim lakin bu tevrübe ettiğim en kötü sandbox oyundu.

N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Elinize sağlık emek vermişsiniz. Fakat bende oyunu pek beğenmedim. Hileli oynamama rağmen 1 kadınla birlikte olabildim.

E

Ellaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun icin haftalarca bekledim sonunda cıktıbe rahatladım oynayalım bakalım

Üst Alt