Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2.3.2
E

Eren71717

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu evayi odaya nasıl çağırcaz

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda 9. günüm ve iki tane görevim var biri uçakta tanıştığın kızı daha da tanı ve adadaki tesislerden yararlan var en son natasha odamı temizlemek için geldiğinde güncellenmişti ve yine aynı görevdi bu iki görevi nasıl yapabilirim?

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 5510

GENEL BAKIŞ

Sen küçük pasifik adasına tatile gitmek için bir piyango kazandın ama bu sadece adadan ibaret değildi! Tombul göğüsleri, koca popoları ve o türden şeylere sahip olan dünyanın en güzel kızlarıyla dolu olan açık büfe ve sahile sıfır bir yatak odasında kalma hakkını da kazandın. Ayrıca bu adada çözmen gereken bir sır var ve sen kendini bu sırrın ortasında bulacaksın!

Paylaşılan Tarih: 01.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2.3.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.72 GB
Oyun Boyutu APK: 1.04 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Oral sex, Voyeurism, Male protagonist, Animated, Big ass, Big tits, Exhibitionism, Footjob, Handjob, Masturbation, Sex toys, Titfuck, Vaginal sex, Creampie, Mobile game

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Holiday Island oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Mercedes'in gücünü öğren görevinde Mercedesi spor salonunda gece vakti spor çalışırken yakala diyor ipucu olarak bar kapandıktan son iyi bir vakit olabilir diyor gece 2 de spor salonuna gidiyorum ama hiç kimse yok bu görev nasıl yapılacak?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
O

okmquestraa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
görev için marketten alınması gerek item markete gelmiyor bir çözümü var mı ? (hile kısmında da gözükmüyor) (yeşil kıyafet)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun açık dünya olmamasına rağmen yapımcı haritayı karmaşık yapmış görünüyor.Karakterler ve Renderları güzel, animasyonlar ise bazı yerlerde güzeldi bazı yerlerde kötüydü.Rehber net bir açıklama içermiyor bazı görevleri yap diyor ama bazı görevlerin hangi zaman diliminde geçtiği hiç belirtilmiyor.Daha net bir rehber olsaydı iyi olurdu.Rehber size keşfetmeyi öneriyor desem daha doğru olurdu.Hangi karakterin hangi görevleri hangi noktada başladğını bulmak size kalıyor.Ulaşabildiğim karakterler ise;

''Amy, Deliza, Faye, Jessica, Natasha, Renee, Yvette, Joy, Miriam ve Eva'' oldu.Diğer karakterleri daha adaya çağırmadım veya ada da olanlar ise daha görev noktalarını keşfetmeye çalışıyorum.Her keşifte karakterlerin görevleri rehbere ekleniyor.Bu nerede başlar bilmiyoruz.Bazı karakterin ise son sürümüne ulaşmış mesajını alıyorum.Aslında beğendim oyunu daha keşfetmek için oynanabilir.Şuan ki bu zaman kaybı olayları kısa bir eklenti ile çözülebilir.Devamını beklediğim bir oyun oldu.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:);)(y)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Mercedes'in gücünü öğren görevinde Mercedesi spor salonunda gece vakti spor çalışırken yakala diyor ipucu olarak bar kapandıktan son iyi bir vakit olabilir diyor gece 2 de spor salonuna gidiyorum ama hiç kimse yok bu görev nasıl yapılacak?
''Mercedes'' 47. gün Çarşamba ve saat ''03.30'' da spor salanunda yakaladım.Tabi ki siz de farklı bir zamanda yakalayabilirsiniz.Her aynı zaman diliminde sürekli spor salonunu kontrol edin. ;)

remote

remote

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun açık dünya olmamasına rağmen yapımcı haritayı karmaşık yapmış görünüyor.Karakterler ve Renderları güzel, animasyonlar ise bazı yerlerde güzeldi bazı yerlerde kötüydü.Rehber net bir açıklama içermiyor bazı görevleri yap diyor ama bazı görevlerin hangi zaman diliminde geçtiği hiç belirtilmiyor.Daha net bir rehber olsaydı iyi olurdu.Rehber size keşfetmeyi öneriyor desem daha doğru olurdu.Hangi karakterin hangi görevleri hangi noktada başladğını bulmak size kalıyor.Ulaşabildiğim karakterler ise;

''Amy, Deliza, Faye, Jessica, Natasha, Renee, Yvette, Joy, Miriam ve Eva'' oldu.Diğer karakterleri daha adaya çağırmadım veya ada da olanlar ise daha görev noktalarını keşfetmeye çalışıyorum.Her keşifte karakterlerin görevleri rehbere ekleniyor.Bu nerede başlar bilmiyoruz.Bazı karakterin ise son sürümüne ulaşmış mesajını alıyorum.Aslında beğendim oyunu daha keşfetmek için oynanabilir.Şuan ki bu zaman kaybı olayları kısa bir eklenti ile çözülebilir.Devamını beklediğim bir oyun oldu.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:);)(y)
Eva'nın göğüs büyütme geçmişi görevini ilerletemedim ne yapmam lazım biliyor musun? Uygun zamanı bul diyor ama bulamadım.

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
''Mercedes'' 47. gün Çarşamba ve saat ''03.30'' da spor salanunda yakaladım.Tabi ki siz de farklı bir zamanda yakalayabilirsiniz.Her aynı zaman diliminde sürekli spor salonunu kontrol edin. ;)
Teşekkürler valla geçen gün deneye deneye buldum 2.30 da teşekkür ederim

A

alibab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
android linklerde sorun var sanırım indirme sayfası açılmıyor

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Eva'nın göğüs büyütme geçmişi görevini ilerletemedim ne yapmam lazım biliyor musun? Uygun zamanı bul diyor ama bulamadım.
Öncelikle ''Eva'' plaj gezisi yapıp ölçülerini öğreniyorsunuz.Sonra odanıza gelecek size geçmiş hakkında bilgi verecektir.Ardından ''Joy'' ile konuşacaksınız size ''Eva'' göğüs büyütme projesinden bahsedecektir.Bu görev dağılımı hem zaman hem de görevleri tetiklemek ile ilgilidir.Tetiklendiğinde ''Eva'' kesinlikle odanıza gelecektir.

Y

yasins95

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birçok oyunu görsellere bakıp direkt kapatıyorum. Emeğe saygımız sonsuz tabi ama yapımcıların çoğunluğu kafamdan büyük göğüs yaptıkları için ve bende büyük olanları sevmediğim için indirmiyorum. Tabi zevk meselesi ama bana tarzımda bi oyun önerebilirseniz sevinirim :)

E

Ellaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun cidden karışık bir görev yapısı var kafa karıştırıyor oyun fazla elinizden tutmuyo yani görsel felan iyi görev yapısı cidden düzeltilmeli

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrardan merhaba Aly'in gençliğinde 5 fotoğraf al görevi var 4 fotoğrafı aldım ama 5. fotoğraf için Aly'nin mevcut/haftalık altın kupalardan en az 3 tanesini almasına yardım et diyor altın kupaları Aly'nin alması için ne yapmalıyım ve altın kupa nedir ve nasıl alınır?

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrardan merhaba Aly'in gençliğinde 5 fotoğraf al görevi var 4 fotoğrafı aldım ama 5. fotoğraf için Aly'nin mevcut/haftalık altın kupalardan en az 3 tanesini almasına yardım et diyor altın kupaları Aly'nin alması için ne yapmalıyım ve altın kupa nedir ve nasıl alınır?
Hah tamamdır buldum sonunda 😁😁

Üst Alt