Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk yaptim begenmedi yeni cekcem onu nasil cekecegimide soyler misin?
Diğer olayları ilerletmen lazım. Onun için daha zaman var, Lola'yı duşta gözetlerken yakalaman lazım. Görüntüleyici ile video çekip şantaj yapman lazım Lola'ya. Sonra da Lola odasındayken ondan blowjob yapmasını isteyeceksin ama bunlar için diğer görevleri yapman lazım. Şeytan veya Meleğe sor görevler için. Onlar seni yönlendirecek.

C

Crazy11610

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyuna girmeye çalışınca erişim al diyor ne yapmam lazım??

timssy

timssy

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Buradan bir girl house geçti...
Bu arada yapımcı yeni oyun yapımına başlamış oyunun adı MCR 2 olacakmış.
Oyun ağustos ayı içerisinde çıkacakmış.

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyunu çok hızlı sonlandırdı yapımcı artı olarak daha bir çok karakterin hikaye gelişimleri yarım kaldı.Yapımcı ilk oyununa bir nevi dönüş yaptı diyebilirim. Adı da ''My Cute Roommate 2'' ilk oyunda olan ''Derek'' karakterinin hikayesine odaklanıyoruz. Biraz göz attım oyuna ancak hala bu oyunun devam etmesini isterdim.Tabi ki bu oyunla aynı evrende geçiyor, yapımcı oyunları arasında köprü kurmayı seviyor.Oyunun ilk açılış sahnesinde ''Mia'' para kazanmak için ''CamShow'' yaptığını görüyoruz. İzleyicilerden biri de ''Derek'' karşımıza çıkıyor. İlk oyunun macerası bu sefer ''Derek'' ile devam edecektir. ''My Cute Roommate 2'' de en dikkat çekici gözlüklü bir sarışın karakterdir.İlk güncellemesi yayınlandı elbette.Lakin hala bu karakter hikayeye dahil olmadı.:unsure:
Ama en çok odak noktam bu gözlüklü sarışın hatun olacaktır.🤔
Sarışın.jpg

Z

Zcarbon002

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, ilk önce boşalma değilde rahatlıyor diyelim ( belki yaşı tutmayanlar vardır ) :) :) :) Orada senin yapman gereken komutlara uymak, en derine değilde sırasıyla komutları yerine getirmen. Seçenekleri tam hatırlamıyorum ama öpsün sonrasında biraz daha biraz daha demen, en son rahatladığında yutuyor ise sorun yok, yutana kadar komutları yerine getirme gerekiyor.
Dostum 18 yaşından küçüklerin zaten bu oyunu oynamaması lazım 🙂

armi

armi

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
7$
Gelen kargo paketini açmaya çalıştığımda hata kodu veriyor yoksayamiyorum da ne yapmam lazım

Grkm1903

Grkm1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Temmuz Türkçe içerik ayı oyunları bugün herkese açık hale gelmiyor muydu halen üyelik istiyor

Üst Alt