Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
Kalinx

Kalinx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan hangi görevi yapman gerkiyor onu söyler misin ? soru işareti olan yer varya onu tıkladığın zaman ne yapman gerekiyor ?
Diyorku soeu isareti lola aksamlari odasinda ne yapiyor hileyle herseyi aldim cihazla bakiyorum hicbise olmuyor sadece soyunuyor o var

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diyorku soeu isareti lola aksamlari odasinda ne yapiyor hileyle herseyi aldim cihazla bakiyorum hicbise olmuyor sadece soyunuyor o var
Görüntüleyicinin bir üst modeli var onu al. diğer görüntücüye tako şekilde kaydetmen gerekiyor sonra o görüntüyü Lolaya gösterip ikinci kez blowjop isteyeceksin. Eğer olmuyor ise diğer yan görevleri tamamlaman gerekiyor.

Kalinx

Kalinx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görüntüleyicinin bir üst modeli var onu al. diğer görüntücüye tako şekilde kaydetmen gerekiyor sonra o görüntüyü Lolaya gösterip ikinci kez blowjop isteyeceksin. Eğer olmuyor ise diğer yan görevleri tamamlaman gerekiyor.
Aldim herhalde cunku hibisey gozukmuyo markette nasil kaydetedecem

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aldim herhalde cunku hibisey gozukmuyo markette nasil kaydetedecem
Akşam odası kilitliyken gözetleyeceksin, o esnada Lola masturbasyon yapıyor olacak. Sen gözetliyici ile gözetlerken kendi kaydedecek. Akşam gözetlediğinde Lola üstünü değiştirirken görüyor isen diğer yan görevlerden birini yapmamışsındır, onu tamamlaman gerekiyor.

M

Makarov

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine olmuyor, tornavida seçerken çanta kapanıyor. Tornavida seçmeme olanak vermiyor.

Hyomin

Hyomin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lola muhtelemen seni tekrar istiyor görevini yapamadım

A

Armalistt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fotoğraf studiosuna gitmem gerekiyor nasıl yapacağım