Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
K

kemalbaba1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben indiremiyorum yardim edebilcek varmi

murro58

murro58

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
güncelleme ne durumda yapımcıdan yeni bir haber varmı?
yapımcı 10gün sonra gelecek diyor dediğine göre; )Senaryo ve diyaloglar üzerinde çalışmak için kendime 10 gün verdim (bu genellikle benim için yeterli zaman), ancak normalden çok daha fazla render olduğu için çok daha fazla metin aldım. Sanırım gecikme 2-3 gün + çeviri için 1 gün + redaksiyon için 1 günden fazla olmayacak.) oyun %95 de bitmiş gibi büyük bir ihtimal renderları bitti sadece metin ekleme yapıyor bekliyelim bakalım

U

ufuk.by1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar en son ablamız vuruluyordu durum nedir ? Güncelleme en geç ne zaman gelir? iyi çalışmalar

Farbo

Farbo

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Selamlar en son ablamız vuruluyordu durum nedir ? Güncelleme en geç ne zaman gelir? iyi çalışmalar
Dostum güncelleme daha gelmedi yapımcı üstünde çalışıyor. Benim tahminimce 18 şubat civarlarında güncellemeyi yapımcı tamamlayacaktır.

Literature

Literature

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum güncelleme daha gelmedi yapımcı üstünde çalışıyor. Benim tahminimce 18 şubat civarlarında güncellemeyi yapımcı tamamlayacaktır.
Diğer arkadaşların dediğine göre oyun ortalama 1hafta içinde çıkma ihtimali var senin tahmininle ortalama aynı.

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin oyun çıkmış ne zaman herkeze açılır?

E

Emanuel

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Become a rock Star ın 0.80 versiyonu çıktı admin Türkçesi ne zaman eklenecek siteye admin

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Become A Rock Star'ın yeni güncellemesi (0.80) Türkçe olarak "Şubat Türkçe İçerik Haftası" etkinliğine eklenecektir. "Şubat Türkçe İçerik Haftası" etkinliğine katılmak için;

Üst Alt