Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc sürümünde 0.70 de Anna ile kahve içme sahnesi ve bir sonraki sahne eksik. Olay örgüsü bir anda atlama yapıyor hata nereden kaynaklanıyor bilemesende. Ayrıca mod kaynaklımı bilmiyorum ama sahneler açılmıyor malesef
Ekli dosyayı görüntüle 4403

GENEL BAKIŞ

Ana karakter, büyük bir şehire yeni taşınıp iş arayan ve yeni bir müzik grubu kurmayı isteyen birisidir. Yeni insanlar ve yeni fırsatlar, hepsi sizin elinizde. Bu fırsatları değerlendirebilmek veya değerlendirememek seçimlerinize bağlı olacak.

Paylaşılan Tarih: 28.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.80
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.84 GB
Oyun Boyutu APK: 1.20 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3dcg, Male protagonist, Animated, Big ass, Big Tits, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Voyeurism, Titfuck, Milf, Creampie, Groping, Interracial, Anal sex, Teasing
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Become a Rockstar oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.80 güncellemesini kısa bulsam da oyunun sonu yaklaşıyor ve gelecek güncellemeler muhtemelen daha doyurucu olacaktır. Oyunda seçimlerinizin sonuçlarını göreceğiniz asıl sonuçların ortaya çıktığı güncellemede aslında burası gerçek hayatta muhtemelen birbiri ile kesinlikle görüşebilecek kızlara dadanırsanız ne olacağı pat diye ortaya çıkıyor. sadakat ve olabildiğince mantık ise size gayet güzel sonuçlar veriyor ayrıca sahneleri görmek isteyenler içinde oyun modlu olduğu için konser sahnesinden önce yolları açıp kapatırsanız sıkıntı olmadan diğer kızlar içinde gelen sahneleri görmek mümkün. Ha ben manyağım yakalanmak istiyorum diyorsanız devam edin nasıl olsa oyun olduğu için her kıza herkesin yazıldığına eminim :D not Lisa tam bir üzümlü kektir :D

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bundan önceki kayıtlarımı nasıl aktif edebilirim sıfırdan başlamak istemiyorum

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni güncelleme çok kısa olmuş

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundaki tüm sahneleri açma hilesi olmuyor bide oyunda açtığımız sahneler sonradan sahneler kısmında gözükmüyor

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hali hazırda 1 aya yakın bekledik ne zaman çıkar bunlar betadan

Totenkopf

Totenkopf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yahu sayfa buga girdi herhalde diğer oyunlarda linkleri görebiliyorum bu oyunda hala giriş yap diyo :D

Totenkopf

Totenkopf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
daha önce indirdim ama normal şekilde :( sonradan mı girdi acaba 0.80 baya beklemiştim

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
En son bizim oğlanın ablası Julia'nın vurulduğu yerde bitti

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Siz adamsınız varya adam sonunda geldi güncelleme :love: 😄 👑

D

duger2634

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasıl kaldığımız yerden devam edebiliyoruz arkadaşlar save görebiliyorum ancak üzerine tıkladığımda bitmiş halde 0.70 gibi algılıyor anlamadım

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Ben de de aynı sorun var kaldığım yerden devam edemedim o yüzden oyuna tekrardan başladım yine de sana yapman gerekeni söyleyeyim yapamazsan tekrardan başla benim gibi şimdi discorddan kayıt dosyalarınız kısmından oyunun V0.70 save dosyasını alıp oyunun kayıt dosyasının içine at (Kayıt dosyalarınız kısmından nasıl atılacağı yazar) oyuna girdiğinde 3.Sırada olması gerek görürsün zaten julia'nın vurulduğu kısım eğerki o kayıtta tekrardan başlıyorsa yapman gereken tekrar başlamak ama başka birinin bildiği varsa söylerse sevinirim.

Üst Alt