Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir şey sormak istiyorum...Mart ayından itibaren artık türkçe oyunların tamamı ücretli mi olacak? Yani yeni gelmiş olasun yada olmasın bütün türkçe oyunları betaya mı alacaksınız??

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Bir şey sormak istiyorum...Mart ayından itibaren artık türkçe oyunların tamamı ücretli mi olacak? Yani yeni gelmiş olasun yada olmasın bütün türkçe oyunları betaya mı alacaksınız??
Hayır hiçbir değişiklik olmayayacak aynı sistem devam edecek Şubat ayı içerik haftasında çevirilen Türkçe oyunlar erişim haftası bitince kademeli olarak betadan çıkacak.

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
:) save dosyalarını silmesem iyiymiş neyse sıkıntı yok baştan başlarız. Herkesi elden geçirenlerin filminin koptuğu kısım olucak muhtemelen burası:)

Marine

Marine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bekleyemedim önceden oynadım, güzel bir bölümdü diyebilirim. Hepinize tavsiye ediyorum sadece ilişkilerinize dikkat edin.

A

Alisan0106

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman Şubat etkinligine gelecek bunun için subt etkinliği satın aldim

Domi

Domi

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Özellikle bunun için yeniledim üyeliği, bir gözüm discord'da bir gözüm sitede :D

İsa40500

İsa40500

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Akıyor bu akşam ...

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
şu hastanede 3 kızda sevgili olduğunu öğreniyor bu olaydan kaçınmanın yolu yokmu

İ

İsmet13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu aç diyorum İD şifre gidiyorum bir sonraki ekran geliyor ve oyundan atıyor uyarı vermeden sebebi nedir

İ

İsmet13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar telefondan oynuyorum eski sürümü bildim telefonu sıfırladım tekrardan kurdum yine aynısı hayır hata da vermiyor ona göre aksiyon alayım adult oyun çeviri banneri görünüyor 2 3 saniye sonra atıyor uyarı vermeden
Telefonda mı yoksa PC'de mi oynuyorsunuz? Ona göre ilgili kişiye ileteceğim, hata var ise ilgileneceğiz.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Selamlar telefondan oynuyorum eski sürümü bildim telefonu sıfırladım tekrardan kurdum yine aynısı hayır hata da vermiyor ona göre aksiyon alayım adult oyun çeviri banneri görünüyor 2 3 saniye sonra atıyor uyarı vermeden
Android > Data > AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü / klasörleri ve Data > oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Aksi bir durum olması halinde bana bildirin.

Üst Alt