Ataegina Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Ataegina Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Devilisdogu

Devilisdogu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ep2 yi indirsem sadece 1. Bölümün içeriğide çıkar mı acaba ?

A

alfaaa5959

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ataegina Act II Başlangıç kayıt dosyası ( Kötü, Tarafsız ve İyi ) Rotaları bulunuyor.
dostum sana çok teşekkür ederim oyunu çok beğenmiştim 1.sezonu bitirdim ama 2.sezon için save olayını halledemiyordum ama senin sayende çok sevdiğim oyunun 2.sezonunu oynayabileceğim.Cansın seviliyorsun <3

S

sezaix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu yeni duydum, indirdim ama "uygulama hazırlanıyor" ekranı geliyor kalıyor, android12.
Teşekkürler kolay gelsin.

Bu paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu yazıyor.

S

sezaix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu yeni duydum, indirdim ama "uygulama hazırlanıyor" ekranı geliyor kalıyor, android12.

Telefon hafızasında yer kalmamış ondan hata veriyormuş. :)

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$

APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ataegine act 2 nin yeni sürümünün çeviri gelicek mi ?

Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İçerik ayrıları derken ben anlamadım sakıncası yoksa anlatır mısın

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İçerik ayrıları derken ben anlamadım sakıncası yoksa anlatır mısın
İçerik ayı bizim yaptığımız bir etkinlik aslında. Yılın belirli dönemlerinde süresi değişebiliyor en az 20-40 gün arasında sürüyor ve bu günler boyunca her gün en az 2-3 arası içerik geliyor.

Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
umarım ataeginanın güncel çeviriside içerik ayında gelir

Kotyora52

Kotyora52

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
0$
oyunun hikayesi ve oynayış tarzını beğendim güncel versiyonu umarım yakında gelir.

Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Oyunun 2 bölümü de bitirdim oyunun ilk olarak şunu söyleyebilirim oyun hikaye açısından aşırı sağlam hikayesi asla sıkmıyor ve gayet de tadında ilerliyor ilk bölümde render kalitesi biraz ortalama lakin 2. Bölümde render kalitesi baya artıyor oyunun eksiği var mı derseniz bana göre sex sahnelerinde çok animasyon yok olsa daha iyi olabilir tabi bu benim için sorun değil lakin bu oyundan animasyon bekliyorsanız maalesef oyun içinde hareketli animasyon sayısı çok az lakin oyunun diğer yönleri bu eksiği gideriyor konusu işlenişi savaşları gizemi oyunun bu yönleri diğerlerini fark etmemenizi sağlayacak kadar iyi bence oynanması gereken bir oyun ve yzden çıkıp Türkçe çeviriye geçse aşırı hoş olur içerik ayında da güncelleme alsa tadından yenmez söyleyeceklerim buraya kadar bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle en az 1 kere bile olsa oynamanız gereken bir oyun şiddetle tavsiye ederim

Üst Alt