Ataegina Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Ataegina Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
A

annaanna

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
act 2 de hiç bir yan görev ve açık dünya yok. sanki yanlışmış gibi geliyor. bir şeyler mi bozuk yoksa gerçekten yan görev falan yok mu?

örneğin act 1 de kulede ve şehir de gezerdik şimdi o da yok.

Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Act 2de pek öyle açık dünya yok sadece 1-2 tane var onda da mcnin kaldığı kuleye giderken oda seçiyorsun falan o kadar onun haricinde vn full

A

akapo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androiddeyim act1 de belli bir süre sonra menü kayboluyor oynarken kaydetme veya yükleme yapamıyorum hiçbir türlü yukarı kaydırmaya falan herşeyi denedim

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Androiddeyim act1 de belli bir süre sonra menü kayboluyor oynarken kaydetme veya yükleme yapamıyorum hiçbir türlü yukarı kaydırmaya falan herşeyi denedim
Ekranı parmağınla sağa sola doğru sürüklemen yeterli.

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Son güncelleme ne zaman geldi?

Y

Yahyags

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun ikinci bölümüne girdiğimde izij hatası alıyorum gerekli izinler verilmedi çıkılıyor diyor ama gidip uygulama izinlerine baktığımda hiçbir izin gerektirmiyo diyor yardımcı olursanız sevinirim.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunun ikinci bölümüne girdiğimde izij hatası alıyorum gerekli izinler verilmedi çıkılıyor diyor ama gidip uygulama izinlerine baktığımda hiçbir izin gerektirmiyo diyor yardımcı olursanız sevinirim.
Android 13 hatası alıyorsun oyunun mevcut renpy sürümünün apk'sı Android 13'e uygun olmadığından kaynaklanan bir hata. Bu hata yeni çıkan oyunlar ile düzeltildi yani oyunlara güncelleme beklemek gerekiyor.

N

NightLo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
chapter 1 de sanboxa döndü oyun ne yapmalıyım heryeri gezdim heryere herşeye tıkladım fakat hikaye ilerlemiyor
sürüm bitti gibi birşeyde söylemiyor

eminolp

eminolp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapay zeka oyunlarımıza sadece içerik haftası etkinlerimizde güncelleme geliyor. Tabii o zamana kadar yapımcı güncelleme çıkarttıysa.
abi içerik haftası nedir ve tam olarak hangi hangi haftalarda oluyor acaba bilmiyorum da açıklar mısın lütfen 😅 çünkü bu oyun çok hoşuma gidiyor ayrıca bu oyuna benzer oyun varsa önerir misin lütfen

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
abi içerik haftası nedir ve tam olarak hangi hangi haftalarda oluyor acaba bilmiyorum da açıklar mısın lütfen 😅 çünkü bu oyun çok hoşuma gidiyor ayrıca bu oyuna benzer oyun varsa önerir misin lütfen
İçerik haftası ya da ayı olarak nitelendirdiğimiz etkinlik Aynı hafta içinde birden fazla oyunun güncellenip, yeni oyunların getirildiği, çizgi roman ve yapay zeka oyunlarının elimizden geldiğince güncellendiği büyük bir etkinlik. Sorunuza gelecek olursak bu etkinliğin net bir tarihini maalesef size söyleyemeyiz. Oyun önerileri için Discord sunucumuza gelip #oyun kanalında bu oyuna benzer birçok oyun tavsiyesi alabilirsiniz.

S

sinankaya1984

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. oyunu indirdim ancak oyun açılmıyor giriş yap dediğimde direkt dosya olarak eklediğim ekran çıkıyor görmezden gele bastığım zaman giriş yap ekranına geri atıyor hiç bir şekilde açılmıyor

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-04-20 135156.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-20 135156.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 5
Üst Alt