Ataegina Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Ataegina Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
D

dunklev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 eksik olabilir mi mevcut sürümün sonuna geldiniz diyor ama bölüm 2 ye kayıt dosyalarımla geçemiyorum. Hazır save ile geçsem bile part 1 de oynamadığım kısımlar var hikaye uyuşmuyor tam

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bölüm 1 eksik olabilir mi mevcut sürümün sonuna geldiniz diyor ama bölüm 2 ye kayıt dosyalarımla geçemiyorum. Hazır save ile geçsem bile part 1 de oynamadığım kısımlar var hikaye uyuşmuyor tam
Hayır, eksik bir yer yok. Siz bir şeyleri kaçırıyor olabilirsiniz.

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır, eksik bir yer yok. Siz bir şeyleri kaçırıyor olabilirsiniz.
Arkadaş haklı Act 1 eksik oyun sonuna gelemeden sürüm sonu yazarak erken bitiriyor. Act 2 ye başladıgımda da, aslında act1 de gelişmesi gereken olayın ortasından başladıgımızı farkettim. 2. save acıp tekrar denedim yine erken bitti. Ayrıca Act 1 sonunda kayıt almama sorunu var.

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaş haklı Act 1 eksik oyun sonuna gelemeden sürüm sonu yazarak erken bitiriyor. Act 2 ye başladıgımda da, aslında act1 de gelişmesi gereken olayın ortasından başladıgımızı farkettim. 2. save acıp tekrar denedim yine erken bitti. Ayrıca Act 1 sonunda kayıt almama sorunu var.
pc sürümü hatalı bence android de sorun yaşanmamış

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler aynı sorunu yaşayanlar için nasıl çözdüğümü anlatıyorum. Act 1 başka siteden indirdim ve oyunun erken bittiği(hata aldıgım) yeri geçip save alarak AOÇ nin Act 1 kayıt dosyasına kopyaladım. Sonra oyunu oyunu açıp kopyaladım save i yükleyip sorunsuz devam ettim. Act1 de parti den sonra sürüm sonu yazısı çıkıyorsa çözüm bu oyun sonu kayıt alamayışımızın sebebide aslında oyun sonu olmaması.

K

kayaa3452

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu save problemi hala devam ediyor mu ? Kayıt 2. bölüm de görünmüyor bu yüzden 2. Bölümü oynayamiyorum, bunun kesin çözümünü bilen yazabilir mi lütfen!

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valla nasıl yüklicez baya bişey denedim olmuyor bu pronlemi pc de oynayanların hepsi yaşıyor galiba çözüm bulamadım bir türlü
discord adresimizde kayıt dosyası vardır hocam oradan indirip oyun klasöründeki save dosyasına atmanız lazım

K

kayaa3452

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
discord adresimizde kayıt dosyası vardır hocam oradan indirip oyun klasöründeki save dosyasına atmanız lazım
problem orda kardeşim pc de oyun rar dosyasının içinde rardaki dosyaları göremiyorum açmıyor nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misin ?

J

Joe18

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Act 2 yi oynamak icin save dosyasını Android>data>Renpy>Persistent dosyasina attım fakat bir değişim olmadı hâlâ kayıt yok yardımcı olabilir misiniz?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Act 2 yi oynamak icin save dosyasını Android>data>Renpy>Persistent dosyasina attım fakat bir değişim olmadı hâlâ kayıt yok yardımcı olabilir misiniz?
Sitede ortak kullanılan save dosyasını size gönderiyorum eğer bu save dosyalarıda aynı sorunu verirse Discord sunucumuzda oyuna ait diğer kayıt dosyalarını kullanabilirsiniz.

Ataegina Act II Başlangıç kayıt dosyası ( Kötü, Tarafsız ve İyi ) Rotaları bulunuyor.

Ekli dosyalar

• Ataegina_Act_2_Baslangc_Save.zip
    634.7 KB · Görüntüleme: 75
Üst Alt