What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
M

Mou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bişey sorucam bu duvarın kenarında bekleyin diyor ya bekliyorum ama herhangi bişey olmuyor bilen varmı acaba.
Görev tavsiyesi konağı keşfedin ve yukarı çıkın burayı geçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bişey sorucam bu duvarın kenarında bekleyin diyor ya bekliyorum ama herhangi bişey olmuyor bilen varmı acaba.
Görev tavsiyesi konağı keşfedin ve yukarı çıkın burayı geçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...
Oyunu oynamadığımdan bilmiyorum daha kolay ve hızlı bir yardım almak için discord sunucumuza katılabilirsiniz #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kanka resim at yardımcı olayım hatırlamıyorum o kısmı ama resmini görürsem aklıma gelir.

Sunkarberzan01

Sunkarberzan01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İzin hatası alıyorum yardımcı olur musunuz tüm izinleri verdim ama yinede olmuyor atıyor oyundan

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.
İzin hatası alıyorum yardımcı olur musunuz tüm izinleri verdim ama yinede olmuyor atıyor oyundan

M

Mou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kanka resim at yardımcı olayım hatırlamıyorum o kısmı ama resmini görürsem aklıma gelir.
Resimlik bi durum değil anlatıyım anlıycan.
Şehre girmek için kapı varya onun yanında duvarın oraya gidip kızla buluşmam gerekiyor, normalde baktığımda bekliyor orda uyuyor sonra devam ediyor oyun ama ben bekliyorum hiç bişey olmuyor...

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Resimlik bi durum değil anlatıyım anlıycan.
Şehre girmek için kapı varya onun yanında duvarın oraya gidip kızla buluşmam gerekiyor, normalde baktığımda bekliyor orda uyuyor sonra devam ediyor oyun ama ben bekliyorum hiç bişey olmuyor...
o kötü lordun kızıyla buluşma olayından bahsediyorsan duvara tıkladığında tırmanması gerekiyor surlarda buluşuyorsunuz böylece

M

Mou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
o kötü lordun kızıyla buluşma olayından bahsediyorsan duvara tıkladığında tırmanması gerekiyor surlarda buluşuyorsunuz böylece
Tırmanmıyor ya gece her saat gittim olmuyor acaba oyun buglandımı.
Veya başka bir şey mi yapmam gerekiyor...

G

Gai

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Mobilde Oyunu actigimda gerekli izin verilmedi diyor nadil halledicem

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Mobilde Oyunu actigimda gerekli izin verilmedi diyor nadil halledicem
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

Haci cihan

Haci cihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun mukeemel beklentimden daha iyi yalnız hesap girişindeki müziğin adı nedir

K

KAYBETMESAKIN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Link çalışmıyor yardım eder misiniz ne yapmam gerek