What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk bu oyunu
Aynı hata bende de var duzeltebildin mi?
Knk bu oyunu oynamak için galibe performan yani iphone 14 pro max yada s22 ultra s23 ultra gibi bi telefonla oynaya bilirsin galiba çünki bende açıyor gire biliyorum oyuna ama sonra donup atıyor o yüzden de ben de oynamayı braktım bir gün performans pir telefon aldığım zaman yükleyicem

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
yavuz67 dediğin gibi donanımı daha güçlü telefonlarla bu oyunları daha rahat oynayabilirsin ama s22 gibi çok güçlü telefonlara ihtiyacınız yok.

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yavuz67 dediğin gibi donanımı daha güçlü telefonlarla bu oyunları daha rahat oynayabilirsin ama s22 gibi çok güçlü telefonlara ihtiyacınız yok.
Knk mesela donanımı yüksek ama fiyatı s22 gibi yüksek olmayan bir telefon söyle? Tafsiye gibi yani hangi telefonu önerirsin?

Escobar1945_

Escobar1945_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme geldi mi ya da ne zaman gelirr

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
L
Xiamo ve paco modelleri fiyat performans olarak tercih edilecek en iyi telefonlar bence.
Ben knk redmi note 8 2021 kullanıyorum 7 gb ram 128 gb hafızaya sahip ama yinede oyun donup atırordu zayıf telefonlara göre olanını da indirdim yinede olmadı yine donup atıyodu oyundan

quaresmaaa

quaresmaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Serena yanımıza ışınlandıktan sonra serenanın kopyasıyla olan +18 sahneyi geçemiyorum. Oyun sahneyi tekrarlıyor.

A

altan22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam gerekli izinler verilmedi deyip oyundan atıyor çözümü nedir android

E

elsad.0740

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mehaba bu oyunu apple nasil indire bilirim

YıkıkLord

YıkıkLord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izinler verilmedi diyerek oyundan atıyor. Nasıl çezebilirim

Yavuz.975

Yavuz.975

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna güncelleme gelmek zorunda 1 cisi oyuna istediği izini verdiğimizde rahat gire bilmemiz için 2 cisi de oyunun atma problemi çözülmeli oyun 2 de bir durduk yere oyundan atıyor bu soruna bi çare bulun 7 ram 128 gb hafızaya sahip telefonda bile oyundan atıyorsa o zaman bu oyunu oynamak için s22 ultra yada 23 ultra filan mı lazım bi söyleyin de bilelim indirmeyelim indiriyoruz oyuna girmiyor girsede 2 de bir oyundan atıyor insanı sinir ediyor o kadar ilerleme boşa gidiyor bu sorunlar düzeltilse 10 da 10 bir oyun olucak

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
mehaba bu oyunu apple nasil indire bilirim
Maalesef indiremezsiniz.
Gerekli izinler verilmedi diyerek oyundan atıyor. Nasıl çezebilirim
Aynı dert bende de var kankam çözersen haber et
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsunuz muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonunuz. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsiniz oyunu.

İsimsizz0

İsimsizz0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giremiyorum. "Gerekli izin verilmedi" diyor. Bir çözümü varmi?
(Tm hocam düzelttim. İyi günler)

Son düzenleme:
Üst Alt