Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.8a
A

Acer47

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mini kamerayı aldın ardından dolapları karıştırın hatırladığım kadarıyla sonrasında bi olay yaşanıyordu eğer olmazsa youtubedan oyunun walkthroughtuna bakabilirsiniz.
Denedim ama olmuyor oynanış videosu da ise bu sahne yok

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oynarken zevk aldığım nadir anime tarzı oyunlardan oldu. Hikayesi, karakterleri, animasyonları kesinlikle mükemmel bir oyun. Karakterin okulda ki kekolarla atışması da çok iyi olmuş güldürüyor😅

melekelif.klc

melekelif.klc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazı şeyler çok tasvip etmesem de güzeldi 👍

Taoyi01

Taoyi01

Destekçi Plus
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
OYUNDA aoc un hilesi varmı acaba varsa nerede?

C

cansıkıntısı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna kull. Adım ve şifremi doğru yazmama rağmen giremiyorum

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyuna kull. Adım ve şifremi doğru yazmama rağmen giremiyorum
Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Kullanıcı adımımyazıyorum @ koymuyorum bydaki nickim yani
Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

L

lucifer06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hayatımda oynarken en zevk aldığım 2.oyun kesinlikle dialogları,olaylar,seçimlerin sonuçları mükemmel sürekli ne zaman güncellenir diye bakıyorum.bu tarz anime grafikli oyunlar tavsiye edebilirseniz çok iyi olur (ayak fetişi içeren)

Üst Alt