Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.8a
H

HZPoseidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman herkese açılır

mertaltay35

mertaltay35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun önceki sürümlerinde hiçbir sorun çıkmamıştı bunu indirdim böyle hata veriyor ne yapmam lazım?

Ekli dosyalar

• asdasd.png
    asdasd.png
    49.3 KB · Görüntüleme: 13
U

umitoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rachel nasil uyandirabilirim ne yaparsam yapayim oyun bitiyor ....

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
çeviri anlaşılır mı tırt mı yoksa?

N

nextlove

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncellemeden sonra gelen trende ki sahnede adamın yerini aldığımızda oyun ilerlemiyor, menüler yok oluyor çarpıdan oyunu kapatmak zorunda kalıyoruz. Başka yaşayan var mı bu sorunu

F

fatih2547

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme linklerine tıklıyorum vpn kapatın diyor
ama vpn yüklü değil

P

Prou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu basta giris yapmayi kaldirabiliyor musunuz hangi oyunda giris yapmaya çalışsam oyundan atiyor lutfen şu olayi kaldirin😔😔😔

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Şu basta giris yapmayi kaldirabiliyor musunuz hangi oyunda giris yapmaya çalışsam oyundan atiyor lutfen şu olayi kaldirin😔😔😔
Giriş sisteminin oyundan atma ile bir alakası yok. Discord sunucumuza gelip yaşadığın problemi anlatabilirsen yardımcı oluruz.

H

hanedar0663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar şu waifu ya benzeyen görselleri bir oyun arıyorum adını unuttum yolsuzlastirma söz konusuydu hatırlayan varmı?

Üst Alt