Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.8a
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Giriş yap tuşuna basmama rağmen giremiyorum
Muhtemelen internetinden kaynaklı bir problem vardır, modem ayarlarından 'Güvenli İnternet' filtresini kapatarak giriş yapmayı dene. Eğer bir sonuç alamazsan Discord sunucumuzun yardım ve hatalar kanalına sorununu detaylıca yazarsan yardımcı oluruz.

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel. Hikayesi sarıyor. Yapay zeka ile çevrildiği için pek çok yerde ingilizce cümleler var, bazı yerlerde yazılar hiç anlaşılmıyor birbirine girmiş harfler çıkıyor karşımıza.. Yabana atılacak bir oyun değil, keşke çevirmen baksaydı.

ve oyunun sonunda trene binip hamama giderken oyunda tomoko yu kurtarma seçeneğini seçince oyun donuyor. ama mecburen oyunun devam etmesi için diğer seçeneği seçiyorum bu sefer oyun donmuyor devam ediyor ama bu seferde istemediğim ntr sahne açılıyor.

B

BatuHan421

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sürekli gerekli izi verilemedi problemiyle karşılaşıyorum izin vermeme rağmen bir çözümü var mıdır bunun?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Sürekli gerekli izi verilemedi problemiyle karşılaşıyorum izin vermeme rağmen bir çözümü var mıdır bunun?
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
az önce bitirdim oyunu. bu tarz grafikli oyunlara aşinaysanız eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olmuş. kadın sayısı bol, animasyonlar iyi.

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İçerik ayları ne zaman oluyor

V

Viskozite

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi