University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence çeviride lokalizasyon yapılmamalı dayı gardaş gibi kelimeler oyunu berbat etmiş diyebilirim daha oyunun başında geri sildim
yerinde kullanıldığında komik oluyor ve karaktere bağlanmayı kolaylaştırıyor bence ancak bu oyunda olduğu gibi iki cümlede bir böyle şeyler olunca sırıtıyor biraz. ilk defa böyle gözüme battı.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitiren arkadaşlara bir sorum olacak. acaba bu oyundaki animasyonlar tamamen resimlerin ileri geri slayt şeklinde hareketlerinden mi ibaret? daha oyunun başındayım ve 4-5 cinsel sahne gördüm ama hepsi bu şekildeydi. diğerleri de böyle mi acaba?

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitiren arkadaşlara bir sorum olacak. acaba bu oyundaki animasyonlar tamamen resimlerin ileri geri slayt şeklinde hareketlerinden mi ibaret? daha oyunun başındayım ve 4-5 cinsel sahne gördüm ama hepsi bu şekildeydi. diğerleri de böyle mi acaba?
aynı şekilde bende bailadım ve şu anda bu şekilde ilerliyor eğerki böyle devam ederse hikaye elimde kalan tek şey olacak ve hikayeside badikden araklanmış gibi :/

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunla ilgili daha ilk görüşlerimi şöyle söyleyeyim

+ASHLEY DAHA TANIŞALI 2 GÜN OLDU AMK KIZI NEDEN HEMEN BİRÇOK KIZIN OLDUĞU ODAYA BENİ ÇAĞIRIP OYUN OYNATIYORSUN AMK

+NEDEN BEDEN ÖĞRETMENİM BANA YAVŞIYOR BU NASIL OKUL AMK

+yerelleştirme güzel bazı yerleri cidden komikleştiriyor FAKAT KARAKTER NİYE BU KADAR KÜFÜR EDİYOR AMK

nmrcy

nmrcy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyundaki animasyonları ben başka oyunlarda görmedim ilerledikçe göreceksin kaliteyi.. benim için ilk sıradadır bu oyun

L

losche

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda NTR, Cuckold, Sandbox ya da point & click unsuru var mı yoksa seçimlere dayanan dizi tadında oyun mu ?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Extra 4 tane yabancı siteye baktım hiç sandbox etiketi de görmedim.
Bazı sahnelerde sana özgürlük tanıyor misal parti bölümünde oyun sandboxa dönüyor alanı dolaşıp etkileşime giriyorsun
Çok az sabdbox var zaten

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ulan tam bazı karakterlerle üçlü rota yolunu açtık oyun bitti :D devamını dört gözle bekliyorum. being a dik'in birkaç seviye altı gibi oyun, oynamadıysanız mutlaka oynayın.

L

losche

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazı sahnelerde sana özgürlük tanıyor misal parti bölümünde oyun sandboxa dönüyor alanı dolaşıp etkileşime giriyorsun
Çok az sabdbox var zaten
Hocam zaten orda ne yapıp yapmıcağımız belli. Sandbox demek zaten açık dünya. İstediğim yere giderim kafasında. Parti bölümünün içinde gezmek apayrı bir olay. Yinede bilgilerdirdiğin çok teşekkür ederim sağolasın kral.

A

anhutab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bu wait for raffle olayi nasi geçiliyor

H

hjkkakks

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ABİ BUNU TÜRKÇE GÜNCEL HALİ GELİRSE İYİ OLUR SANA ZAMET

Rednath

Rednath

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yok ya hatta fotoğraf ana karakterin ilk kız arkadaşı vardı yeşil yılbaşı kiyafeti giyiyordu. Arkada yılbaşı ağacı vardı aklımda da ya
Bir daha ki oynayışında aklında bulunsun o sahneye oyun içerisinde sağ üst kısımda bulunan kitap sembolüne tıkladıktan sonra yıldız (hatırladığım kadarıyla) gibi bir simge var ona tıklayıp tüm özel etkinlik sahnelerine erişebilirsin.

Not: Yıldız değilse eğer o kitapta bulunan sekmelerden birinde olması lazım.

O

Oyuncu456

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save dosyamı kaybettim. Kendi save dosyama ulaşmamın bir yolu var mı? 😔

Üst Alt