University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
D

Deevrim

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
eski savelerimi yükleyemiyorum hata veriyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Deevrim Eski sürümden kalan kayıt dosyası deniyorsanız uyumsuzluk gösteriyordur.

samet00

samet00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam şu cloud ve megadan yüklemeseniz mi artık ikisi de sıkıntı çıkarıyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
mega da kota sınırı var cloud ise çok yavaş indiriyor mobil için söylüyorum. internetimde bir problem yok
Mega için telefondan cüzi miktara üyelik alabiliyordunuz sanırım. Cloud için ise aynı bilgisayarda olduğu gibi IDM/FDM tarzı bir program vardı galiba.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
işte hocam ikisi de sıkıntılı gördüğünüz gibi. google drive veya mediafire deneyebilirsiniz
Herkes bu problemi yaşamıyor dediğim gibi. GDrive gelmeyecek çünkü artık site olarak problem çıkarıyor. MediaFire hakkında şu an yorum yapamam.

mr.meeseeks

mr.meeseeks

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun için mod bir sonraki güncellemeye mi gelecek

Vient

Vient

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açınca hesabımla giriş yapıyorum yükleme ekranında bekletiyor

A

abey8282

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dosyayı yükledim apkyı yüklemeye çalışırken uygulama yüklenmedi hatası veriyor ne yapmam lazım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
dosyayı yükledim apkyı yüklemeye çalışırken uygulama yüklenmedi hatası veriyor ne yapmam lazım
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Valerio

Valerio

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence çeviride lokalizasyon yapılmamalı dayı gardaş gibi kelimeler oyunu berbat etmiş diyebilirim daha oyunun başında geri sildim

Üst Alt