University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna kalp masajı alalım

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun açılmıyor. Herhangi bir hata vermiyor ama isim ve şifre yazma ekranı gelmiyor, site logosu geliyor ve kayboluyor sonra bir şey olmuyor.

L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga okay miyiz çözüldü mü artık

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Etkinlik içerisindeki yeni oyun ve güncelleme paylaşımları bitti, etkinliğe dahil olan bütün oyunlardaki hatalar ve problemler toplu şekilde halledilecek, etkinlik bitmeden bütün oyunları hatasız oynayabileceksiniz. Merak ederseniz etkinliğin bitiş tarihi de 10 Aralık.
hocam önceki etkinlik gibi bu da gecikti zaten. bu oyun için birkaç günlük gecikme için üzgünüz yakında halledeceğiz dedi arkadaş. şimdi de 10 aralığa itelediniz allah aşkına artık diyecek bir şey bulamıyorum. sanırım bu son etkinliğinize katılışım oldu :D kolay gelsin

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
hocam önceki etkinlik gibi bu da gecikti zaten. bu oyun için birkaç günlük gecikme için üzgünüz yakında halledeceğiz dedi arkadaş. şimdi de 10 aralığa itelediniz allah aşkına artık diyecek bir şey bulamıyorum. sanırım bu son etkinliğinize katılışım oldu :D kolay gelsin
Erişim gerektiren içeriklerin tamamı bir etkinliğe dahil olsalar da betadadır. Beta sürecinde oynayan üyeler hataları bildirir, çeviride sıkıntılar varsa halledilir, bütün problemler çözülmeden beta süreci sona ermez. İtelemek gibi bir şey yok, verdiğiniz ücretin boşa gitmeyeceğinden ve etkinliğin betası sona ermeden bütün oyunları sorunsuz oynayabileceğinizden bahsettim. Bunun için uğraşılıyor, hatalar toplu şekilde halledilir, kimse de mağdur edilmez, merak etmeyin.

T

tolgakim

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
badik çıkınca herkes ona yoğunlaşacak burası yine kalacak. basit çözümü olan bir sorun var bu oyunda. bu kadar basit bir şeyi ayarlamak yarım saatini almamalı yapan arkadaşın. ya yapan arkadaş iş bıraktı, ya da iplemiyor. tabi sorun sadece dosya dizini gibi basit bir sorun değil de direk yapılan işteyse orası ayrı. burası sizlerin satış tezgahı. satıcı müşteriye net olursa kaybetmez satış yapar. ama yuvarlak cevaplar verilir ise müşteri başka tezgaha gider orada kalmaz.

L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
badik çıkınca herkes ona yoğunlaşacak burası yine kalacak. basit çözümü olan bir sorun var bu oyunda. bu kadar basit bir şeyi ayarlamak yarım saatini almamalı yapan arkadaşın. ya yapan arkadaş iş bıraktı, ya da iplemiyor. tabi sorun sadece dosya dizini gibi basit bir sorun değil de direk yapılan işteyse orası ayrı. burası sizlerin satış tezgahı. satıcı müşteriye net olursa kaybetmez satış yapar. ama yuvarlak cevaplar verilir ise müşteri başka tezgaha gider orada kalmaz.
boşver başka platform mu kalmadı :D

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Basit bir çözümü olsaydı şimdiye kadar bekletilmezdi ondan emin olabilirsin. Etkinliğin uzadığı konusunda aksi bir cevap vermiyoruz zaten, "evet uzadı ve bundan dolayı üzgünüz" diye daha önceden de belirttik. Ayrıca bu hafta bu ve diğer birkaç oyunda bulunan hataların tamamen düzeltilmesini bekliyoruz aksi bir durum çıkmazsa. Buradan sürekli bilgilendirme yapamıyoruz bu yüzden discord sunucumuza gelmenizi öneriyorum. En azından daha kolay ve hızlı bir cevap alabilirsiniz

L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Etkinlik içerisindeki yeni oyun ve güncelleme paylaşımları bitti, etkinliğe dahil olan bütün oyunlardaki hatalar ve problemler toplu şekilde halledilecek, etkinlik bitmeden bütün oyunları hatasız oynayabileceksiniz. Merak ederseniz etkinliğin bitiş tarihi de 10 Aralık.
Etkinlik bitti. 2 saat sonra 11 aralik. Hiç sanmıyorum ama soruyorum sorun düzeldi mi?

L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
olm açılmıyor taşşak mı geçiyosunuz verin birader paramı benim bu ne amk

efelendiniz_

efelendiniz_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10 aralıkta bitecek dediniz yine ertelendi katılmayı düşünüyordum iyi ki katılmamışım kaçak cevaplar vererek nereye kadar gideceksiniz

Üst Alt