Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynı bitkiler tekrar bulunabilir mi ?
Bunu yapmazsam oyun ilerlemez.
Daha önce takılan kişilerin mesajlarına baktım ama oyunun sana söylediği açık. Malzemeleri bulup tekrar yapacaksın. Bitkilerin konumları için Youtube'da ki oynanış videolarına bakabilirsin.
Onu hallettim lunael bir sorum daha var açılamayacak kadar ağır denilen sandıkları neyle açıyoruz ?

I

ismail2323

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
treasure of nadia denied: '\\\\?\\C:\\ProgramData\\data26.aoc' [7800] Failed the execute script 'main' due to unhandled exception! hatası alıyorum

H

hanedar0663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır Final vermedi. Eğer güncelleme gelirse oyuna, Türkçe versiyonunu güncelleyemeyecektik. Baştan çevirmek zorunda kalacaktık. Fakat oyunu baştan çevirmek zorunda kalmadan, Türkçe versiyonunu güncellemenin yolunu bulduk ve çevirdik.
Rehber rar ı nasıl açıyoruz

Alitopp

Alitopp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda korsan anahtarı yapımı için kırık anahtar istiyor ve ben şuan %51 ini oynadım ve haritadaki bulunan tüm kırık anhtarlari toplayıp sandık anahtarı yaptım. Tek bir tane kayıt almıştım acaba herhangi bir yolu var mı yoksa en baştan mı başlamam gerekiyor? Kırık anahtar da bitkiler gibi tılsım gibi haritada sürekli dolanirsam tekrar çıkar mı ne yapmalıyım ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunda korsan anahtarı yapımı için kırık anahtar istiyor ve ben şuan %51 ini oynadım ve haritadaki bulunan tüm kırık anhtarlari toplayıp sandık anahtarı yaptım. Tek bir tane kayıt almıştım acaba herhangi bir yolu var mı yoksa en baştan mı başlamam gerekiyor? Kırık anahtar da bitkiler gibi tılsım gibi haritada sürekli dolanirsam tekrar çıkar mı ne yapmalıyım ?
Bardaki adama aloe vera bitkisi verip 2 tane kırık anahtar alabiliyorsun. Almadıysan onu alabilirsin.

L

Lisbon12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunda ilerledim ama ismimi değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim

E

Eiko

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açmaya çalıştığımda böyle oluyor ve %99 da kalıyor ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• resim_2022-05-29_025532940.png
    resim_2022-05-29_025532940.png
    46.5 KB · Görüntüleme: 5
A

aki0349

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığınız tüm oyunları unutun. NLT Media'nın Lust Epidemic ve Treasure of Nadia'sını oynamadan ölmeyin.

S

SahtekarDilenci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"Tırmanmak ve tapınak odasından yüksekte bir şey almak için kanca kullan" arkadaşlar burada ne yapıyoruz yarımdı olur musunuz ?

Üst Alt