Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
I

ilkel58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
24 saatten fazla sürüyor oyun bunu söyleyeyim ama değer...
Bulmacalar biraz zor ama keyifli bulmacaları çözerseniz oyun süresi dahada artar ancak oyun hikayesine katkısı yok ben %75 te iken bitirdim hikayeyi 27 saat sürdü lakin %100 yapmam 39 saat sürdü hikaye bittikten sonra standart gezinme ve bulma modu gibiydi...

S

salah34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin ya :( Oyunu yeni indirdim ingilizce. az cok anlıyorum ama tıkandım daha en bastan. %1'de eve getirmek için ne yapmam gerektiğini bir türlü bulamadım da anlamadım da. Lütfen birisi acil gören varsa yardım edebilir mi? :(

S

Silinen üye 28892

arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin ya :( Oyunu yeni indirdim ingilizce. az cok anlıyorum ama tıkandım daha en bastan. %1'de eve getirmek için ne yapmam gerektiğini bir türlü bulamadım da anlamadım da. Lütfen birisi acil gören varsa yardım edebilir mi? :(
Oyunun Türkçe konusundasınız. 1.Sayfaya gidip, İndirme butonlarının olduğu bölümden Türkçe indirin.

S

salah34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe oynarsanız çoğu görevleri geçebilirsiniz. Şu an yazdığınız şeyi tam olarak anlayamadım.
Oyunun %1'lik kısmında Alia'yı ilk eve davet etme anı. Arıyorum telefondan evimin görüntüsünden korkup kaçıyor. Evi nasıl düzeltebilirim? Birde para hilesi veya hile menüsü gibi birşey var mı?

S

Silinen üye 28892

Oyunun %1'lik kısmında Alia'yı ilk eve davet etme anı. Arıyorum telefondan evimin görüntüsünden korkup kaçıyor. Evi nasıl düzeltebilirim? Birde para hilesi veya hile menüsü gibi birşey var mı?
Oyunun indirme butonlarının olduğu bölümün üstünde hile anlatılıyor.

S

salah34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe oynarsanız çoğu görevleri geçebilirsiniz. Şu an yazdığınız şeyi tam olarak anlayamadım.
1. linke tıklıyoruz, save editor adlı dosyayı upload ediyoruz sonra 2. linkte indirdiğimiz dosyayı mı upluad ediyoruz anlayamadım bir türlü ya? :(

E

Emreeka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun %98 de kaldı ekstraları eksik yotuneden baktım bulamadım

G

ghost8001

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobil versiyonda oyun yüzde % kaçta bitiyor .

Üst Alt