Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
adsv<xvxcv

adsv<xvxcv

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende oyun kurarken hata verdi. denetim masasında da bulamadım oyun silmek için. nereye kuruluyor oyun dosyalarını silip tekrar kursam. bilen varmı

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
adsv<xvxcv Oyunu direkt çıkarttığınız klasöre kuruyor. Anti-virüs programlarınız kapalı olduğundan emin olup tekrar deneyiniz.

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeşim bitirmişsin madem ben barut da takıldım. Eski tüfek yazılı kaldı. Barut olması gereken yerde yok nasıl yaparım
Barut hikaye ilerledikçe geliyo bir yerden almıyon knk tüfeğin içinden çıkmış olması lazım

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeşim bitirmişsin madem ben barut da takıldım. Eski tüfek yazılı kaldı. Barut olması gereken yerde yok nasıl yaparım
Barut hikaye ilerledikçe geliyo bir yerden almıyon knk tüfeğin içinden çıkmış olması lazım
Baktım şimdi envanterden eski tüfeğe tıkla yeniden envanter açılacak ordan küçük tornavidaya tıkla silahı söküp barutu alması lazım

Haggul

Haggul

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun android versiyonunu oynamaya başladım. Daha başta taş tılsımı vermek için dianaya gidiyorum ama tılsımlı veremiyorum. Bana adaya gitmemi söylüyor ama ben zaten adaya gidip ruh taşını aldım. Android versiyonda mouse tuşları nasıl kullanılıyor?

Haggul

Haggul

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ekrana çift parmak dkunarak envanteri açıyorum, taş tılsımı seçiyorum ama dianaya veremiyorum. dianaya tıklayınca beni adaya yönlendiriyor.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ekrana çift parmak dkunarak envanteri açıyorum, taş tılsımı seçiyorum ama dianaya veremiyorum. dianaya tıklayınca beni adaya yönlendiriyor.
Diana'ya ruh taşını değil herhangi bir değerli taş bulduğunuz zaman gidip satabilirsiniz ona. Görev olarak sizden ona taş vermeniz istemiyor elinize değerli taş geçince para için satabiliyorsunuz.

B

baskurtt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel ama tasha'nın kıyafet bulma görevinde 3. kıyafeti bulamadım yardımcı olursanız çok iyi olur

O

Omer123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler konusu güzel akıcı ve özel güçlü fln oyun var mı yaa

A

aalibeyss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunda bi sıkıntı oldu.%58 save indirebileceğim bir yer var mı?

Üst Alt