Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geçen sene Lust Epidemic çok iyiydi %100 bitirmiştim. Bu sene Treasure of Nadia çok iyiydi onu da az önce %100 bitirdim. Oyun hakkında yorum yapmak için geldim. Bildiğiniz gibi Nadia, Lust Epidemicin devamı. Öncelikle ikisi de muazzam oyun 3. oyunu heyecanla bekliyorum. Tahminen seneye bu vakitlerde ölmezsem o konuya birleştirip 3 tane %100 atarım. Eleştirmek gerekirse Nadiada çok fazla cinsel sahne var geçmekten elim ağrıdı. Bir çok kişi ben gibi hikayesi için oynuyor bu durumda cinsel sahneleri geçmek baya yoruyor. Nadiayı yaklaşık 37 saat oynamışım. Lust Epidemic ise yaklaşık 12 saatte bitmiş. Tam olarak bir oyunda 4 diğer oyunda 12 gacı olduğu için süreleri ona göre ayarlamışlar. Hikaye ile ilgili spoiler vermek istemiyorum ama ilk oyundan beri saran ve için çeken hikayesi var mutlaka oynayın derim. Çeviri konusuna gelecek olursak yine işin hakkını vermişsiniz. Çeviriler ve müzikler gerçekten çok iyi. Kiliseye girince ameno balıkçıya gidince horon çalması felan baya uğraşılmış işler. Oyun içinde bazı yerlere aoç logosu konmasıda baya iyi fazla göze batmayacak şekilde işlenmiş ama alttan altada o kadar emek verdik sitemize uğrayın mesajı veriyor. Grafikleri felan söylemiyorum piyasadaki en iyi görsele sahip adult oyun ve çoğu pc oyunundan iyi sinematik sahneleri var. Bu sefer seslendirmenlerde çalışmış çok fazla replik vardı diğer oyunlara göre. Kısacası yapımcısından çevirmenine çok güzel oyundu. Sorunsuz şekilde oynadım atma donma vb sorun yaşamadım. Herkesin eline emeğine sağlık.
Sen biliyorsundur yardım eder misin ölen babamızdan kalan fenerdeki sandık sifresi araştırdım ama anlamadım ve bulama
684 müş knk şimdi baktım. Kilisede masada 6 mum var. Kütühanede 8 tane kolon var. Mezarlıkta haç şeklinde 4 tane mezar var
Kanka bir sorum daha var şimdi ben praici yasemin masaj yağı götürdüm ama ruh taşı gene aynı şeyi söylüyor bag'da kalmış gibi sorun ne

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sen biliyorsundur yardım eder misin ölen babamızdan kalan fenerdeki sandık sifresi araştırdım ama anlamadım ve bulama

Kanka bir sorum daha var şimdi ben praici yasemin masaj yağı götürdüm ama ruh taşı gene aynı şeyi söylüyor bag'da kalmış gibi sorun ne
O oluyo arada bi kaç kere banad aolmuştu ypıtığın görevi kristal tkrar yap diyodu tüm saheneleri oynattıysann haritada bir tur at git diğerleriyle konuş yeni göreve başlayınca düzelir

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konu aralık ayında güncellenmiş ben %70lere geldiğimde sahil kısmında hikayeyi bitirmiştim gelecekten görüntüler gösteriyordu güncelleme üzerinde hikayenin devamı mı eklendi ?

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O oluyo arada bi kaç kere banad aolmuştu ypıtığın görevi kristal tkrar yap diyodu tüm saheneleri oynattıysann haritada bir tur at git diğerleriyle konuş yeni göreve başlayınca düzelir
YouTubedan baktım ondan sonraki görev Sofia'nın adamları ile buluşup mağraya girmek baya dolaştım ama tekrar denerim

G

gıcırhasan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda tıkanıp kaldım yardımcı olabilir misiniz

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda takıldım Pricia Yasemin masaj yağını verdikten sonra ruh tekradan onu gösteriyor görev ilerlemiyor herkesle konuştum gezdim bütün haritayı ama bagta kalmış hiç ilerleme yok sorun ne bilen var mı?

G

gıcırhasan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Siz sorununuzu yazın, bilen biri yardımcı olacaktır. Daha hızlı cevap almak isterseniz Discord sunucumuza katılarak Treasure Of Nadia'ya özel açılan yardım kanalından, yardım alabilirsiniz. Discord Sunucumuza Katılmak İçin Tıklayın

Siz sorununuzu yazın, bilen biri yardımcı olacaktır. Daha hızlı cevap almak isterseniz Discord sunucumuza katılarak Treasure Of Nadia'ya özel açılan yardım kanalından, yardım alabilirsiniz. Discord Sunucumuza Katılmak İçin Tıklayın
6 meşaleyi bul ve yak diyor odaları açmam için kaya bombası yapmam lazım ama temel kap bulamıyorum

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kanka bunun hileden dolayı bag olma olasılığı var mı?

Üst Alt