Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
D

derendoga

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Finale kadar tamamı türkçeye çevrildi mi oyunun?

ikrgzlr

ikrgzlr

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Hareket eden yemi nasıl bulabilirim?

S

Soner3560

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seviye 17 işçilik parsemoni var buldum ama bişey yapamıyorum yardım edermisiniz

C

cevirmenimsi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
go link butonu tıklanmıyor virüs programı falan olmadıgı halde

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun mükemmel ama paradan dolayı çok sıkıntı çekiyorum hileyi nasıl yapıyorsunuz yardımcı olabilecek var mı
Artık oyuna oyun içinden hile yapabiliyorsunuz. Evimizde yatak odasına çıkıp vazoya tıklayınca sağ altta hile menüsü karşınıza çıkacaktır. (Not : Eğer vazoya tıkladığınızda hile menüsü açılmazsa hilesiz sürümü indirmişsinizdir, yeniden indirdiğiniz zaman sorun çözülecektir.)

Atillaberk27

Atillaberk27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidlerde oynanmıyor sanırım telefonu bulamıyorum fareyle sağa tıklayın diyor telefonda fare yok biliyorsunuz

H

Hikmet_B

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Artık oyuna oyun içinden hile yapabiliyorsunuz. Evimizde yatak odasına çıkıp vazoya tıklayınca sağ altta hile menüsü karşınıza çıkacaktır. (Not : Eğer vazoya tıkladığınızda hile menüsü açılmazsa hilesiz sürümü indirmişsinizdir, yeniden indirdiğiniz zaman sorun çözülecektir.)
Yeniden indirdim ama bende vazoya tıklayınca bir şey olmadı hile falan açılmadı.

C

cip09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şey Lust Epidemic'i oynamam lazım mı hikayeyi daha iyi kavraman için?

B

BlackBilek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bi görevde tıkandım Alianın gizli yerindeki deliği kapatmak için taş tılsımı lazım ama hiçbir yerde yok ne yapıcam yardım ederseniz sevinirim.

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geçen sene Lust Epidemic çok iyiydi %100 bitirmiştim. Bu sene Treasure of Nadia çok iyiydi onu da az önce %100 bitirdim. Oyun hakkında yorum yapmak için geldim. Bildiğiniz gibi Nadia, Lust Epidemicin devamı. Öncelikle ikisi de muazzam oyun 3. oyunu heyecanla bekliyorum. Tahminen seneye bu vakitlerde ölmezsem o konuya birleştirip 3 tane %100 atarım. Eleştirmek gerekirse Nadiada çok fazla cinsel sahne var geçmekten elim ağrıdı. Bir çok kişi ben gibi hikayesi için oynuyor bu durumda cinsel sahneleri geçmek baya yoruyor. Nadiayı yaklaşık 37 saat oynamışım. Lust Epidemic ise yaklaşık 12 saatte bitmiş. Tam olarak bir oyunda 4 diğer oyunda 12 gacı olduğu için süreleri ona göre ayarlamışlar. Hikaye ile ilgili spoiler vermek istemiyorum ama ilk oyundan beri saran ve için çeken hikayesi var mutlaka oynayın derim. Çeviri konusuna gelecek olursak yine işin hakkını vermişsiniz. Çeviriler ve müzikler gerçekten çok iyi. Kiliseye girince ameno balıkçıya gidince horon çalması felan baya uğraşılmış işler. Oyun içinde bazı yerlere aoç logosu konmasıda baya iyi fazla göze batmayacak şekilde işlenmiş ama alttan altada o kadar emek verdik sitemize uğrayın mesajı veriyor. Grafikleri felan söylemiyorum piyasadaki en iyi görsele sahip adult oyun ve çoğu pc oyunundan iyi sinematik sahneleri var. Bu sefer seslendirmenlerde çalışmış çok fazla replik vardı diğer oyunlara göre. Kısacası yapımcısından çevirmenine çok güzel oyundu. Sorunsuz şekilde oynadım atma donma vb sorun yaşamadım. Herkesin eline emeğine sağlık.

Ekli dosyalar

• aoc.png
    aoc.png
    429.8 KB · Görüntüleme: 8
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Arkadaşlar bi görevde tıkandım Alianın gizli yerindeki deliği kapatmak için taş tılsımı lazım ama hiçbir yerde yok ne yapıcam yardım ederseniz sevinirim.
Hile yaptıysanız oyun bug'a girebiliyor taş tılsım çıkmıyor hiç bir yerde. Tek çözüm hile ile envantere taş tılsım eklemek.

Üst Alt