Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
H

Hikmet_B

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile android özel yapıldı, PC'de oynuyorsanız oyun içinden hile yapamıyorsunuz.
Keşke baştan söyleseydiniz neyse sağlık olsun. Benim sıkıntım paradan ziyade sandık anahtarları %72 ilerleme var ama bazı sandıkları anahtar kıtlığı yüzünden açamıyorum.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Keşke baştan söyleseydiniz neyse sağlık olsun. Benim sıkıntım paradan ziyade sandık anahtarları %72 ilerleme var ama bazı sandıkları anahtar kıtlığı yüzünden açamıyorum.
Hileyi nasıl yapacağınız konunun ilk sayfasında anlatılıyor PC'de yapması gayet basit bir göz atmanızı öneririm.

H

Hikmet_B

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hileyi nasıl yapacağınız konunun ilk sayfasında anlatılıyor PC'de yapması gayet basit bir göz atmanızı öneririm.
PC:
Windows + R tuşuna bas. Açılan pencereye %localappdata% yaz enterla. User Data içinde Defaultfile1.rpgsave gibi adlandırılmış dosyalar senin kayıtların.
Hile kısmında bu yazıyor ama ben hiç bir şey anlamadım bundan biraz daha açarsanız daha iyi olur.

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Artık oyuna oyun içinden hile yapabiliyorsunuz. Evimizde yatak odasına çıkıp vazoya tıklayınca sağ altta hile menüsü karşınıza çıkacaktır. (Not : Eğer vazoya tıkladığınızda hile menüsü açılmazsa hilesiz sürümü indirmişsinizdir, yeniden indirdiğiniz zaman sorun çözülecektir.)
Teşekkürler ederim dediğin gibi vazo işe yaradı

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geçen sene Lust Epidemic çok iyiydi %100 bitirmiştim. Bu sene Treasure of Nadia çok iyiydi onu da az önce %100 bitirdim. Oyun hakkında yorum yapmak için geldim. Bildiğiniz gibi Nadia, Lust Epidemicin devamı. Öncelikle ikisi de muazzam oyun 3. oyunu heyecanla bekliyorum. Tahminen seneye bu vakitlerde ölmezsem o konuya birleştirip 3 tane %100 atarım. Eleştirmek gerekirse Nadiada çok fazla cinsel sahne var geçmekten elim ağrıdı. Bir çok kişi ben gibi hikayesi için oynuyor bu durumda cinsel sahneleri geçmek baya yoruyor. Nadiayı yaklaşık 37 saat oynamışım. Lust Epidemic ise yaklaşık 12 saatte bitmiş. Tam olarak bir oyunda 4 diğer oyunda 12 gacı olduğu için süreleri ona göre ayarlamışlar. Hikaye ile ilgili spoiler vermek istemiyorum ama ilk oyundan beri saran ve için çeken hikayesi var mutlaka oynayın derim. Çeviri konusuna gelecek olursak yine işin hakkını vermişsiniz. Çeviriler ve müzikler gerçekten çok iyi. Kiliseye girince ameno balıkçıya gidince horon çalması felan baya uğraşılmış işler. Oyun içinde bazı yerlere aoç logosu konmasıda baya iyi fazla göze batmayacak şekilde işlenmiş ama alttan altada o kadar emek verdik sitemize uğrayın mesajı veriyor. Grafikleri felan söylemiyorum piyasadaki en iyi görsele sahip adult oyun ve çoğu pc oyunundan iyi sinematik sahneleri var. Bu sefer seslendirmenlerde çalışmış çok fazla replik vardı diğer oyunlara göre. Kısacası yapımcısından çevirmenine çok güzel oyundu. Sorunsuz şekilde oynadım atma donma vb sorun yaşamadım. Herkesin eline emeğine sağlık.
Sen biliyorsundur yardım eder misin ölen babamızdan kalan fenerdeki sandık sifresi araştırdım ama anlamadım ve bulamadım

DarknessOfLife

DarknessOfLife

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar oyunun android versiyonunu oynuyorum da şuan %13 te felanmı bana çakmak almamı söylüyor markette çakmak satılmıyor bütün haritayı da turladı bulamıyorum yardımcı olurmusunuz acaba

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sen biliyorsundur yardım eder misin ölen babamızdan kalan fenerdeki sandık sifresi araştırdım ama anlamadım ve bulamadım
486 mı ne öyle bir şeydi olay şey ya kilisedeki mezarlıktaki bide kütüphanedeki bişileri sayıp sırayla yazmanı istiyodu ipucu vardı. Tam hatırlamıyom knk ipcuna söylesen bulurum ama mesela mezarlıkta hac şeklind eolan mezar sayısına bak felan diyodu

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
684 müş knk şimdi baktım. Kilisede masada 6 mum var. Kütühanede 8 tane kolon var. Mezarlıkta haç şeklinde 4 tane mezar var

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ama sandık felan uğraşmam, balık tutmam, eve gacı atmam dümdüz oyun oynarım diyosan tahminen %60 ta felan ana hikaye final yapıyo. Ben asıl hikayeyi %74 teyken bitirmiştim. Yazılar felan 74 teyken aktı.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Peki taş tılsımın ismi ne acaba hile kısmında.
Artık oyun içinden hile yapabiliyorsunuz. Bunun için oyunu yeniden indirmeniz lazım. Oyunu yeniden indirdikten sonra evimizde yatak odamızdaki vazoya tıklayarak hile yapabiliyorsunuz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hile kısmında bu yazıyor ama ben hiç bir şey anlamadım bundan biraz daha açarsanız daha iyi olur.
Daha açık nasıl anlatabilirim ki, kayıt dosyanızı ve discord sunucumuzdan indireceğiniz items.json dosyasını saveeditonline sitesine yüklüyorsunuz. Daha sonra aşağı kısımlara doğru inin eşyaların Türkçe isimleri karşınıza çıkacak, istediğiniz eşyayı istediğiniz miktarda ekleyip en alttan download tuşuna basıp indirin. İndirdiğiniz hileli save dosyasını oyunun kayıt dizinine atın. (Eski kayıt dosyasını silmeyi unutmayın.)

H

hemader

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi gidiyordu ama şuan oyuna girerken kullanıcı adı ve şifre yazdıktan sonra bağlantı sorunu yaşıyorum

B

BlackBilek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Artık oyun içinden hile yapabiliyorsunuz. Bunun için oyunu yeniden indirmeniz lazım. Oyunu yeniden indirdikten sonra evimizde yatak odamızdaki vazoya tıklayarak hile yapabiliyorsunuz.
oyunu silip tekrar yüklesem kaldıgım yerden nasıl devam edebilirim?

Üst Alt