Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyun bittikten sonra oyunu nasıl yüzde yüze tamamlayacağız ek görevler varsa nasıl anliycagiz
Oyunun internette 0'dan, %100'e kadar oynanış videoları bulunuyor. Videoları kontrol edip kamasutra sayfaları vb. şeyleri nasıl bulacağınızı görebilirsiniz.

İsa40500

İsa40500

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Beklediğim gelmiş

1

1gemi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu apk olarak indirdim oyun çalışıyor ama sahneler gözükmüyor ses geliyor ama ekran siyah

Alitopp

Alitopp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lust epidemic oynarken hiçbir sorun yaşamamıştım ama bunu iki kere indirdim oyuna girdim ve daha ilk baslarda dürbünle gözetlemek için dürbünü tikladigimda ekran siyah oluyor sağ tarafın ortasına doğru basıyorum ve sahne geçiliyor. Acaba böyle bir durum yaşayan var mı çözümü var mı onu soracaktım. Acaba telefonum rpgm desteklemiyor mu diye düşündüm ama önceki oyunu oynamıştım. Bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyunu apk olarak indirdim oyun çalışıyor ama sahneler gözükmüyor ses geliyor ama ekran siyah
Lust epidemic oynarken hiçbir sorun yaşamamıştım ama bunu iki kere indirdim oyuna girdim ve daha ilk baslarda dürbünle gözetlemek için dürbünü tikladigimda ekran siyah oluyor sağ tarafın ortasına doğru basıyorum ve sahne geçiliyor. Acaba böyle bir durum yaşayan var mı çözümü var mı onu soracaktım. Acaba telefonum rpgm desteklemiyor mu diye düşündüm ama önceki oyunu oynamıştım. Bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.
Oyunda video yükleme, kasma, siyah ekran sorunu yaşayan arkadaşlar telefonlarında Google Chrome kurulu ise kaldırsınlar veya devre dışı bıraksınlar.

Daha sonra geliştirici seçeneklerinden WebView uygulamasını kontrol edin. Eğer WebView seçili ise sorun yoktur. Google Play'den WebView uygulasının güncellemesi var mı kontrol edin eğer varsa son sürüme güncelleyin. Bu işlemlerden sonra oyuna girebilirsiniz.

Bilmeyenler için Geliştirici Seçeneklerini açma:
  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun.
  • Ardından Yapım Numarası ya da Derleme Numarası bilgisini bulun.
  • Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın.
  • İşlem başarılı olduğunda Siz de Artık Bir Geliştiricisiniz! yazacaktır.

Alitopp

Alitopp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda video yükleme, kasma, siyah ekran sorunu yaşayan arkadaşlar telefonlarında Google Chrome kurulu ise kaldırsınlar veya devre dışı bıraksınlar.

Daha sonra geliştirici seçeneklerinden WebView uygulamasını kontrol edin. Eğer WebView seçili ise sorun yoktur. Google Play'den WebView uygulasının güncellemesi var mı kontrol edin eğer varsa son sürüme güncelleyin. Bu işlemlerden sonra oyuna girebilirsiniz.

Bilmeyenler için Geliştirici Seçeneklerini açma:
  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun.
  • Ardından Yapım Numarası ya da Derleme Numarası bilgisini bulun.
  • Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın.
  • İşlem başarılı olduğunda Siz de Artık Bir Geliştiricisiniz! yazacaktır.
Çok sağol hocam deneyeceğim

C

cann123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim fakat yüklerken Uygulama Yüklenmedi hatası ile karşılaşıyorum yardım lütfen

B

bitirici1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun şu an ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor mu ?

K

Kezbanel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knka su hile konusunda bana yardim edermisiniz

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yaklaşık 1 sene boyunca bu güzel oyunun yapım aşamasının bitmesini bekledim. Oyunu günlere yaya yaya 5 gün içinde bitirdim ve gerçekten harika vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. NLT'nin oyunları gerçekten bağımlılık yapıyor, oyuna girdiğiniz zaman çıkasınız gelmiyor; şunu da yapayım, bunu da yapayım derken bir bakıyorsunuz saatler geçmiş gitmiş.

Bir üçleme olan oyun serimizin ilk oyunu olan Lust Epidemic'in hikayesi daha etkileyiciydi. Oradaki bir alana sıkışmışlık ve gizem unsuru daha iyi işlenmişti, tabii bunda üçlemenin ilk serisi olmasının etkisi var. Treasure of Nadia'nın da hikayesi güzeldi ancak belli yerlerdeki mantık hataları ( 400 yıllık ablamızın belli kişilere karşı koyamaması gibi) ve bazı kısımlarda hiçbir şey yapamamız beni biraz üzdü. Özellikle bir adam çıkıyor ,terör estiriyor ve bunu iki kez yapıyor ama biz andaval gibi adamın ağzına bakıyoruz. Hikayede törpülenmesi gereken belli unsurlar vardı, ancak bu kadar da olur :) Onun haricinde mekan unsurunun genişlemesi ve oyuna Tomb Raider havası katılması çok hoş olmuş.

Lust Epidemic'e göre Treasure of Nadia'nın karakterleri daha başarılı olmuştu. Gerçekten modellemeler ve görseller inanılmaz derecede iştah kabartan türdendi. Oyunu oynayıp bitirdikten sonra şunu dedim: ''Bu oyundakiler görsel sahne ise diğerleri ne?'' Oyundaki animasyonlar gerçekten muazzamdı ve karakterlerin artmasıyla yaşanan sahne bolluğu oyunu ayrı bir seviyeye çıkarmış. Şu zamana kadar birçok adult oyun oynadım ama hala NLT kadar başarılı animasyon yapan bir geliştirici göremedim.

Daha önce Lust Epidemic oynamamış iseniz oynamalısınız, aksi taktirde hikayede geçen birçok unsuru anlamayacaksınız ve bunlar size yeni bir şeymiş gibi gelecek. Eski oyundaki karakterleri görmemiz gerçekten çok güzeldi, özellikle ilk oyundaki ana karakterimizin ağzını yüzünü kırasım geldi :D Eski karakterle olan diyaloglar hikayeye ayrı bir hava katmıştı ve bu sahneleri daha fazla keyif alarak oynadım.

Lust Epidemic'e göre Treasure of Nadia'nın oynanışı daha kolay olmuş. Küre sizlere daha çok yardımcı oluyor, tabii bazı yerlerde bir cacık anlamamanız mümkün. Zamanla gelişiyor ve birçok şeyi elde ediyorsunuz, karakter gelişiminden ayrı derecede bir haz duyuyorsunuz. Karakterler ve eşyaları geliştikçe oyun daha akıcı bir hal alıyor. Tabii oyunun bazı görevleri oldukça zor, özellikle balıkçının verdiği görevler. Buraya ayrı bir parantez açmak istiyorum, Adult Oyun Çeviri yaptığı ufak tefek oynamalar ile beni bir hayli güldürdü. Özellikle balıkçının şarkısını dinlemek için dakikalarca dükkanın içinde durdum :D

Hikayede belli kısımların düzeltilmesi gerekirdi, ancak devam oyununa bağlayabilmek için sanırım bu yola başvurmuşlar. NLT yaptığı animasyon sahneleri ile çok iyi oyunlar çıkarıyor. Her ne kadar hikayede belli mantık hataları olsa da; bu tarz ilgi çekici hikaye ve görsel barından çok az oyun var. Mutlaka oynanması gereken bir oyun, hem ilk oyununu oynamalısınız hem de bunu.

Evet, gene bir oyun bittiği için çok üzüldüm ve bana bu hissi yaşatabilen sadece birkaç oyun var. Bundan dolayı NLT'nin oyunlarının yeri benim için ayrı. Oyun o kadar etkileyiciydi ki, bittikten sonra bir boşluk hissine kapılmanız muhtemel :(

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
sadece para hilesi yapmak istiyorum hilede para yazmıyor yardım edermisiniz...

Üst Alt