Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Evet evet doğru birinci parayla satdım 2 ci yasemin yağını nereden bula bilirim peki knk 2 ciyi de istiyor ormanı aradım ama bulamadım yasemin masaj yağı için gerekli malzemeleri
Oyun sana sınırlı malzeme veriyor, ileride tekrar bulacaksın aynı malzemelerden ama tekrar yağ yapman gerekecek. O yüzden en iyisi eski bir kayıt dosyana dön. Tek dosyadan oynuyorsan da oyuna başlarken yüzde seçme kısmından kaldığın yüzdeye yakın bir yüzdeyi seç.

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yasemin yağı için iki seçenek olması lazım, birinde para karşılığı yağı satıyorsun, diğerinde görev için yağı veriyorsun ve masaj yapıyor. Eğer takılıp geçemediysen YouTube üzerinden oyunu kaldığın yüzdesiyle aratırsan rehber videolarını bulabilirsin.
Yok knk senin son yazdığın yapdım olmuyor ne yapiyim bilmiyorum YouTube de araşdırdım hiç bir video çıkmadı çözüm olarak böyle giderse galiba oyunu silicem çünki oyunda ilerleyemiyorum oyun elimi kolumu bağlıyor 10 bin e masaj yağını satıyor daha da bulamıyorum silmek de istemiyorum o kadar zaman verdim emek verdim 43 faize kadar getirdim ama oyun gitmiyor takıldı kaldı ne yapıcamı bilmiyorum keşke oyunun hilesi bir eşyayı çoğaltmak olsaydı o zaman çok raha olurdu knk eğer başqa bir çözümünüz varsa söylerseniz minnetdar olurum 👍🏻

T

tuncerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu steamden aldım. Direkt türkçe yama dosyası var mı? Sanırım ilk sayfada bulunan link oyunu da içeriyor ama bana öylesi lazım değil.

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu steamden aldım. Direkt türkçe yama dosyası var mı? Sanırım ilk sayfada bulunan link oyunu da içeriyor ama bana öylesi lazım değil.
Knk 43 faiz tamamladıkdan sonra oyunda takılıcaksın zaten ben takıldım mesela olmuyor ne bir ipucu var ne bir görevi var oyun 100 de 43 faizde duruyor orada takılıyor bence hiç zaman harcamana değmez samimi söylüyorum vericeğin zaman boşa gidicek

M

mehmet2310

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Temizleme yağını alamıyorum yardımcı olur musunuz

N

Noplivav

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlar kilise bölümündeki betoon stunu kırmak için pickaxe i nasıl alıcaz

A

Ahmet35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilden nasıl oynanıyor ne kayıt yapabiliyorum ne de sağ tıklama istediği yeri açabiliyorum

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
merhaba kayıt dosyasını nereden bulabilirim?

A

Ahmet35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu sitedeki üyeliğin ile giriş yapacaksın oyuna ekstra kayıt olmana gerek yok
Ne alakası var dediğimle zaten giriş yapıyorum mobil linkinden indirdim ama pc gibi mouse sağ tıklama falan istiyor. Kayıt için tıklayacağım yer yok vs vs

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ne alakası var dediğimle zaten giriş yapıyorum mobil linkinden indirdim ama pc gibi mouse sağ tıklama falan istiyor. Kayıt için tıklayacağım yer yok vs vs
RPGM oyun motoruyla geliştirilen oyunların APK'larında ekrana iki parmağınla aynı anda basmak sağ tık sayılır.

K

kemalke3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda son bir kaç gündür etraftan topladığım şeyler envanterime gelmiyor veya bazen envanterden gidiyor ve hikayede ilerleyemiyorum önceki kayıt noktasını yüklesemde duzelmiyor bunu nasıl düzeltirim?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunda son bir kaç gündür etraftan topladığım şeyler envanterime gelmiyor veya bazen envanterden gidiyor ve hikayede ilerleyemiyorum önceki kayıt noktasını yüklesemde duzelmiyor bunu nasıl düzeltirim?
Hile kullandıysan ondan olabilir, envanterin de bir sınırı var :)

Kumar

Kumar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"Treasure of Nadia, Lust Epidemic oyununun devamı niteliğindedir" yazisini gordum.Lust Epidemic oyununu bitrdikden sonrami oynasam bu oyunu.Yani hikaye açısından bağlatılımı bu oyunlar?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
"Treasure of Nadia, Lust Epidemic oyununun devamı niteliğindedir" yazisini gordum.Lust Epidemic oyununu bitrdikden sonrami oynasam bu oyunu.Yani hikaye açısından bağlatılımı bu oyunlar?
Hayır, bağlantılı değiller. Önceki oyundan birkaç karakterin hikayeye etki etmeyecek şekilde görünmesi haricinde hiçbir alakaları yok.

Üst Alt