Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
H

hurra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paradas57
İki parmağınla aynı anda basarsan envanter açılacaktır, telefona tıklayıp kayıt alabilirsin.
Lütfen yardım edin
yüzde 62 de kaldım deniz fenerinin altındaki merdiveni almam gerekiyor ama oraya giriş için olan anahtarı kullandım başka yerde bu seferde kuzey batıda anahtar için kaz diyor ama kuzey batıda bulamadım daha yukarı çıkınca jaguara yakalanıyorum

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Aynı geliştiricinin bir önceki oyunu Lust Epidemic'e kıyasla çok daha iyi görsellere sahip. Ancak ilk oyunu yaşadığım bir hata nedeniyle bitiremediğim için Treasure of Nadia'daki bazı göndermeleri anlayamadım. Ayrıca çok popüler bir oyun olmasına rağmen ben beğenmedim. Oyun kısa bir süre sonra görev döngülerine giriyor ve genel olarak sıkıldım ve yoruldum, bu yüzden bıraktım. Sadece bir ya da iki çıplak animasyon kadın görmek için bu kadar zahmete girmeye değmez. Yetişkin oyunlarında oynanış daha basit olmalı. Böyle bir oyunda sürekli bilmece çözmekle veya harita da dolaşıp bir şeyleri toplayıp yan görev yapmakla uğraşmak istemiyorum.

A

askr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu şekilde çalışan çalışan oyunları açamıyorum. win 11 kullanıyorum

M

mjste

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yarın indiricem bugun rehberi indireyim dedim link patlamış malesef yardımcı olur musunuz

M

mafya31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yapmış hali mi bu? Yoksa daha çevirisi tam bitmedi mi?

S

S2G kral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda hileyi nasıl yapıyoruz anlatabilecek biri var mı?

N

ndmsn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar Yasemin masaj yağı bölümünü nasıl geçiyoruz. Yağı kadına verdim hala yasemin masaj yağını ver diyor bagamı düştüm ben. geziyorum malzemede bulamıyorum

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Arkadaşlar Yasemin masaj yağı bölümünü nasıl geçiyoruz. Yağı kadına verdim hala yasemin masaj yağını ver diyor bagamı düştüm ben. geziyorum malzemede bulamıyorum
O kısımda bazı kişiler bir takılma yaşıyormuş. Ana menüde bir seçenek olması lazım, yüzde seçme ile alakalı, o seçenekten kaldığın yere yakın bir yüzdeyi seçip devam edebilirsin

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
MC nin yatağının yanında vazo gibi bir eşya vardı. Ona tıklayarak bazı hileleri görebilirsin

X

xxmarketciler

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu böceklerin üstünde nasıl atlanıyor? Sürekli zehirleniyorum

M

Mthnnvr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun başında hile ile tılsım stoklamıştım o ara da pricia'nın tüm sahnelerini açmıştım. Şimdi oyun benden pricia'ya masaj yağı götürmemi istedi. Verdim sadece bana para veriyor. Ondan sonra hala pricia'ya masaj yağı götür yazıyor. İnternetten baktım 57. Sahnenin oynaması lazımmış. Bende oynamadığı için kaldım öyle oyun ilerlemiyor daha başka görev tetiklenmiyor. Ne yapmalıyım o kadar oynadığım boşa gitti galiba

T

tj1323071

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu steam dan aldım nasıl türkçe yama yükleyebilirim ? Varsa biri tarif edebilirmi lütfen

E

efsane3728

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu steam üzerinden almıştım zaten bu indiridiğmiz şey oyun mu sadece çeviri mi

Üst Alt