Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lust Epidemic'i oynamazsak çok şey kaybeder miyiz acaba?

C

cahit555555555

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vallahi tam istediğim oyun olacakmış da hikaye ilerledikçe boka sarmıış. Adult oyun da olsa her görev her görev seks sahnesi olmaz be kardeşim..Madem o kadar hikaye yazıp oyun yapmışsın biraz gerçekçi yap, hikayeyi sürekli koparıp koparıp tekrar bağlama bırak aksın gitsin.. Mağarada her şeye çok yaklaşmışız bir şeye ihtiyacımız var onu bulmak için şehre geri dönüyoruz Alia'yı mı sksem şunu içip doktora mı çaksam.. Ya ne alacaksan al dönelim işimize bakalım. Bir yandan binlerce yıllık sırrı çözmeye ramak kalmış, bir yanda lonca davaları var kıçımızda ayı bağırıyor hala sünepe Alia'nın, asosyal Kaley'in g*tünün peşinde koşuyoruz... Tomb Raider olacak derken 3 IMDB'li ABD gençlik filmine döndü oyun.. Bitiremicem galiba oyunu, fena darladı.
Bu yüzden bitiremedim. En afilli bulmacayı vuruşarak çözüyoruz. 🤣

4

4809dt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar merhaba mobilden oyunuyorum ama oyun icerisinde menü v.s gözükmüyor telefon acicagim panel yok oyun kaydedicegim buton v.s yok yani nasil çözebilirim

4

4809dt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
LfkCn Fazla bir şey kaybedeceğinizi söyleyemem Lust epidemic oynamadan bu oyuna geçebilrsiniz.
Reis Screenshot_2023-02-02-20-08-03-067_treasureofnadia.adultoyunceviri.com.jpg mobilden oyunuyorum ama oyun icerisinde menü v.s gözükmüyor telefon acicagim panel yok oyun kaydedicegim buton v.s yok yani nasil çözebilirim

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Reis Ekli dosyayı görüntüle 13352 mobilden oyunuyorum ama oyun icerisinde menü v.s gözükmüyor telefon acicagim panel yok oyun kaydedicegim buton v.s yok yani nasil çözebilirim
Dokunmatik Ekran Kontrolleri:

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.
Sola Kaydırma: Geri sarar.
Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.
Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.
2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.
Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

S

Sivasl8

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun konularının ilk sayfasında oyunun içeriği, boyutu, görselleri ve ana hikayesinin küçük bir özetinin olduğu mesajı göreceksin ilk başta. O mesajdaki oyun görsellerinin üstünden indirme linklerine ulaşabilirsin.
Aga o kar sadece o resimi indiriyor. Andriod cloud mega yazan yerden de indiremiyom sürekli başka sekmeye atıp reklam veriyor yardım pls

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Aga o kar sadece o resimi indiriyor. Andriod cloud mega yazan yerden de indiremiyom sürekli başka sekmeye atıp reklam veriyor yardım pls
Aşağıya bıraktığım konuya bakarak indirme linkleri üzerinden oyun dosyasına nasıl erişeceğini öğrenebilirsin.

F

fatihkilin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar Pricia tehlikede olabilir yanına git diyor ancak Pricia yerinde yok. internetten videosunu izledim normalde yerinde. oyunda sanırım bug oldu. bu görevi atlamanın yolu yok mu?

E

Emir3152

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben diana ya tılsım veremiyorum açılmıyor orda mobilden oynuyorum ben

E

Emir3152

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır Final vermedi. Eğer güncelleme gelirse oyuna, Türkçe versiyonunu güncelleyemeyecektik. Baştan çevirmek zorunda kalacaktık. Fakat oyunu baştan çevirmek zorunda kalmadan, Türkçe versiyonunu güncellemenin yolunu bulduk ve çevirdik.
Ben diana ya tılsım veremiyorum o sahnede mobilden oynuyorum ben

E

Erse1001

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
%28 lik gibi bir kısımda 6 tane meşale yakma görevinde kaldım. 4 tane bulabildim 2 tanesi eksik. Yardımcı olabilir misiniz?

soulless

soulless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kamerayı nasıl tamir ediyoruz androidde lütfen yardım edin

M

Mr. Psychopath

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final sürümünün Türkçe rehberini nasıl açmam gerekiyor ya da dosyayı nereye taşımam gerekiyor?

I

irfantaner34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yasemin yağını verdiğim bölümde oyun buga giriyor

Üst Alt