Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
T

toprak1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlar.. ben bu yağı teslim ettim ama hala benden teslim etmemi istiyor??masaj.png

B

Bahrihasan989

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ormanın derinliklerinde eski mermi var diyor ama bir türlü bulamadım

B

berkerior

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu indirdim ama dosyayı çalıştırdığımda bir siyah ekran gelip 5 saniye sonra kapanıyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba

koca002

koca002

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
knk olması lazım oyunda %98e kadar var ana sayfadan girebiliyosun tchasht

İ

İbracadabra

Kredi
0$
Merhabalar oyunda kaydetme sorunum var ne kayıtlı dosyanın üzerine ne de boş slotlara kaybetmiyo yüklemede bi sıkıntı yok ama kaydetme sorunu yaşıyorum

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Beyler bu oyunda hile yapılıyor mu. Normalde yapmam da para baya sorun oluyor bende o yüzden jtiyaç duyuyorum.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Beyler bu oyunda hile yapılıyor mu. Normalde yapmam da para baya sorun oluyor bende o yüzden jtiyaç duyuyorum.
Android'te %10'a geldikten sonra evinde (hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama) bir eşya veya nesneye basıp hile yapabiliyordun. Pc'de kayıt dosyanı alıp save editor ile düzenleyebilirsin.

firteclup

firteclup

Kredi
0$
Discord sunucunuzda vardım şu an yokum neden acaba?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Android'te %10'a geldikten sonra evinde (hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama) bir eşya veya nesneye basıp hile yapabiliyordun. Pc'de kayıt dosyanı alıp save editor ile düzenleyebilirsin.
Save editör linki var mı aradım bulamadım. Ayrıca discord a girdim oyunu bozdum %30 da takıldı Janetin evine gidince onlarla karşılaşmam gerekiyordu ama çıkmadılar. Üstelik rehberi takip ederek oynuyordum benlik bir sorun yok gibi duruyor. O yüzden save almak istedim ama Discord bölümünde bulamadım.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyun cidden güzel ancak baya kafa şişiriyor ve üstelik MC tam bir aptal ya cidden uyuz oldun Pinkcake üstadı bir kez daha kutlarım MC karakteri de güzel ve ona bağlanabiliyoruz ama bu aptal karakteri bir kaşık suda boğasım geliyor. :/

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Save editör linki var mı aradım bulamadım. Ayrıca discord a girdim oyunu bozdum %30 da takıldı Janetin evine gidince onlarla karşılaşmam gerekiyordu ama çıkmadılar. Üstelik rehberi takip ederek oynuyordum benlik bir sorun yok gibi duruyor. O yüzden save almak istedim ama Discord bölümünde bulamadım.
Discord sunucumuzun #kayıt-dosyalarınız kanalında her sürümden kayıt dosyası mevcut.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Discord sunucumuzun #kayıt-dosyalarınız kanalında her sürümden kayıt dosyası mevcut.
Save editör demiştiniz ama bulamadım internette çıkmıyor yardımcı olur musunuz? Save dosyasını halletim galiba ancak ben kendim oynamak istediğim için bana şimdilik para hilesi lazım 9 saat oynadım çöpe gitti bu editörle belki kurtarabilirim. :(

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Save editör demiştiniz ama bulamadım internette çıkmıyor yardımcı olur musunuz? Save dosyasını halletim galiba ancak ben kendim oynamak istediğim için bana şimdilik para hilesi lazım 9 saat oynadım çöpe gitti bu editörle belki kurtarabilirim. :(
Discord üzerinden yardım kanalına yazarsan yardımcı olayım.

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Vallahi tam istediğim oyun olacakmış da hikaye ilerledikçe boka sarmıış. Adult oyun da olsa her görev her görev seks sahnesi olmaz be kardeşim..Madem o kadar hikaye yazıp oyun yapmışsın biraz gerçekçi yap, hikayeyi sürekli koparıp koparıp tekrar bağlama bırak aksın gitsin.. Mağarada her şeye çok yaklaşmışız bir şeye ihtiyacımız var onu bulmak için şehre geri dönüyoruz Alia'yı mı sksem şunu içip doktora mı çaksam.. Ya ne alacaksan al dönelim işimize bakalım. Bir yandan binlerce yıllık sırrı çözmeye ramak kalmış, bir yanda lonca davaları var kıçımızda ayı bağırıyor hala sünepe Alia'nın, asosyal Kaley'in g*tünün peşinde koşuyoruz... Tomb Raider olacak derken 3 IMDB'li ABD gençlik filmine döndü oyun.. Bitiremicem galiba oyunu, fena darladı.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Vallahi tam istediğim oyun olacakmış da hikaye ilerledikçe boka sarmıış. Adult oyun da olsa her görev her görev seks sahnesi olmaz be kardeşim..Madem o kadar hikaye yazıp oyun yapmışsın biraz gerçekçi yap, hikayeyi sürekli koparıp koparıp tekrar bağlama bırak aksın gitsin.. Mağarada her şeye çok yaklaşmışız bir şeye ihtiyacımız var onu bulmak için şehre geri dönüyoruz Alia'yı mı sksem şunu içip doktora mı çaksam.. Ya ne alacaksan al dönelim işimize bakalım. Bir yandan binlerce yıllık sırrı çözmeye ramak kalmış, bir yanda lonca davaları var kıçımızda ayı bağırıyor hala sünepe Alia'nın, asosyal Kaley'in g*tünün peşinde koşuyoruz... Tomb Raider olacak derken 3 IMDB'li ABD gençlik filmine döndü oyun.. Bitiremicem galiba oyunu, fena darladı.
Ana karakter ergen olduğu için olabilir. 15 yaşında gibi sapık gibi saldırıyor. :D

Üst Alt