Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
O

Orkhon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun lust epidemicin devami mi yoksa bagimsiz mi

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Orkhon Sadece kısa bir konuda bağlantı göreceksiniz onun haricinde yepyeni ve kendine has hikayesi var.

M

mark7777

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam pricia ya yasemin masaj yağını yaptım orda takıldım yaptım halde yeni görev yok yardım

FUckBoss

FUckBoss

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
ben bu oyunu steamden aldım türkçe yapabilirmiyim yetkili biri cevaplayabilirmi

FUckBoss

FUckBoss

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Hayır, yapamazsanız. Türkçe yamalarımızı ayrı bir şekilde paylaşmıyoruz.
Abi ben oyunu buradanda indirdim ama dosya olarak kaldı bilgisayarda masaustune atamiyorum oyuna her gir cik yaptigimda save gidiyo bide steamdekiyle buradkinin farkı var mı

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Abi ben oyunu buradanda indirdim ama dosya olarak kaldı bilgisayarda masaustune atamiyorum oyuna her gir cik yaptigimda save gidiyo bide steamdekiyle buradkinin farkı var mı
Masaüstüne niye atamıyorsunuz? Daha net bir şekilde açıklarsanız yardımcı olmaya çalışacağım. Masaüstünde klasöre çıkartmadığınız için kayıt dosyalarınız depolanmıyor.

FUckBoss

FUckBoss

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
hile nasıl yapılıyor

FUckBoss

FUckBoss

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
SAVE eddıtorde yukluyorum dosyaları bır yer secın dıyo nereye yuklıcem

FUckBoss

FUckBoss

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
258 ıtem yuklendı dıyo ama nerde anlamadım,

S

sezaix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifremi doğru girdiğim halde hatalı diyor giriş yapmıyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifremi doğru girdiğim halde hatalı diyor giriş yapmıyor.
Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

S

sezaix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.
Şifremde türkçe karakter vardı önce sistemden yeni şifre oluşturdum ve giriş yaptı, teşekkürler kolay gelsin.

Üst Alt