Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
D

dogadeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok teşekkürler

S

SpeedyR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler ben 1. oynamıstım iyiydi baya bu nasıl oynanırmı?

emrah124

emrah124

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kütüphaneye gittiğim zaman oyun donuyor çözümü varmı

A

aybet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mirhaba oyunda 12 günde 6 tane kitap bul görevi var 2 tanesi öğretmenler odasında 1 tansesi tuvalete ve 2 tanesi 2sınıfta buludm ama son kitabı bir türlü bulamadım geri dönüş yaparsanız sevinirim

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
mirhaba oyunda 12 günde 6 tane kitap bul görevi var 2 tanesi öğretmenler odasında 1 tansesi tuvalete ve 2 tanesi 2sınıfta buludm ama son kitabı bir türlü bulamadım geri dönüş yaparsanız sevinirim
Öğretmenler odasında 3 tane var.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
nikan,ın evini bul dediği yere geldiğimde haritaya tıklıyorum ama ev haritada yok oyun tıkandı kaldı böyle sorunu olan başkası varmı takılıp kaldım

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
yok haritada nikanın evi yok oyun devam etmiyor son kayıt noktasına geri aldım ilerledim yine yok kim yardım edebielecek

W

WassilyLeontief

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam oyunu nasıl türkçe yapacağız olmadı bende dil seçeneği bile yok

Üst Alt