Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
Massive

Massive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2366

GENEL BAKIŞ

Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var...

Paylaşılan Tarih: 23.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R3 PE (Sezon 2)
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça, İtalyanca
Oyun Boyutu PC: 1.71 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Sezon 2 oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.
-
Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.
-

BEYAZ/SİYAH EKRAN DÜZELTME YAMASI

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 2367 Ekli dosyayı görüntüle 2368 Ekli dosyayı görüntüle 2369 Ekli dosyayı görüntüle 2370 Ekli dosyayı görüntüle 2371
Güncelleme hakkında herhangi bir tarih var mı

F

Fatih.kh.35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler geçen pcye indirdim oyunu açarken kullanıcı adı ve şifre sormuyor ama oyuna başlarken başta blablabla diye bir yer çıkıyor orda kalıyor bilen var mı?

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Beyler geçen pcye indirdim oyunu açarken kullanıcı adı ve şifre sormuyor ama oyuna başlarken başta blablabla diye bir yer çıkıyor orda kalıyor bilen var mı?
Konunun başında bulunan indirme butonları kısmındaki " BEYAZ/SİYAH EKRAN DÜZELTME YAMASI " linkine giderek "Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable Update 3 RC" indirip kurman gerekiyor.

D

dogadeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim ama türkçe değil. options seçeneklerine baktım ordada bişe bulamadım

Üst Alt