Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
sanallaştırma başlatılıyor dedikten bir saniye sonra dosya yolu bulunamadı fln diyo
İndirdiğin Rar dosyasının içindeki "data.bin" adlı bin dosyası ve "AOC-Login" adlı uygulamayı aynı yere çıkarman gerekiyor. Aynı yere çıkarmadığın için öyle bir hata veriyor olabilir.

M

muhliskara58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir ara android link falan mı vardı ? Yorumlarda bi android uzantı mevzusu dönüyorda

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdiğin Rar dosyasının içindeki "data.bin" adlı bin dosyası ve "AOC-Login" adlı uygulamayı aynı yere çıkarman gerekiyor. Aynı yere çıkarmadığın için öyle bir hata veriyor olabilir.
aynı yerde ama hala sistem belirtilen yolu bulamadı diyor bu sistem kötü olmuş eski sistem kalsaydı keşke

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bişey soruıcam şimdi bu çocuk geçmişte neden tanınıyor veya bu milf karılar düşüncelere daldıkları zaman '' aynı bu çocuk gibi lisede böyle biri vardı aniden kayboldu ''mu ne diyorlar ya bu çocuğun muhabbeti ne yani yaşlanmıyor mu ?? başka benliği zamanda geriye sıçradığı için mi tanınıyor ?? yoksa çocuk geçmişten geleceğe veya gelecekten geçmişe felan gitmiş olabilir mi olayı ne ?

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun açılmıyor bende sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası alıyorum

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bende bir iki kere açıldı yapımcısı by şeytan mı ne kim yaptı mis gibi unity ver oyunu işte ıd yazıyorsun yazı görünmüyor şifre de keza öyle bir kere girdim ama c++ uyarsı verdi haaaaa diye bir şey ile yükledim 64 bitli olanını zar zor girdim oyun dosyaları denetleniyor da kaldı ki oyunun saf halini indirdim türçkeyi başka yerden indirip maalesef oynamak zorunda kaldım ama Nika nın olgun hali beni üzdü be )=

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bişey soruıcam şimdi bu çocuk geçmişte neden tanınıyor veya bu milf karılar düşüncelere daldıkları zaman '' aynı bu çocuk gibi lisede böyle biri vardı aniden kayboldu ''mu ne diyorlar ya bu çocuğun muhabbeti ne yani yaşlanmıyor mu ?? başka benliği zamanda geriye sıçradığı için mi tanınıyor ?? yoksa çocuk geçmişten geleceğe veya gelecekten geçmişe felan gitmiş olabilir mi olayı ne ?
önceki seriyi oynaman lazım https://adultoyunceviri.com/konular/timestamps-unconditional-love.342/ anlayamazsın o yüzden ...

K

krysrgn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açamadım ya eskisi gibi olsa daha iyi olur bir sürü hata çıkıyor

ereneren162

ereneren162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bende hata veriyor küçük kutu gibi sonra girmiyor şifre de sorun yok tam açılca zaman

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    53.8 KB · Görüntüleme: 15
S

SinanDnais

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çıldırıcam kitapları bulamıyorum 5 nbi buldum 1 i kaldı yok bulmadım
yerlerini bilen söyleyebilir mi

Üst Alt