Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna giriş yaptığımda virüs uyarısı veriyor ve kategorisi ''ciddi'' inşallah hasar filan yememiştir bilgisayar

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
oyuna giriş yaptığımda virüs uyarısı veriyor ve kategorisi ''ciddi'' inşallah hasar filan yememiştir bilgisayar
Oyunlarımızda virüs yoktur. Bilgisayarınıza hiçbir zarar gelmez rahat olabilirsiniz. Virüs olarak algılanmasının sebebi çevirileri korumak için kullandığımız exe paketleme programının lisanssız olmasıdır.

B

blackfıeld

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kraliçenin süt dükkanında oyun takılıyor

S

salako123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyununu açtığım zaman siyah bir pencere geliyor 2 saniye sonra klasörle birlikte oyunda kapanıyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyununu açtığım zaman siyah bir pencere geliyor 2 saniye sonra klasörle birlikte oyunda kapanıyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu.
Defender ve virüs programlarınızı kapatınız sonra da oyunun klasörü içindeki Clear Exe programını yönetici olarak çalıştırınız.

K

kzygny24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
data bin dosyası bulunamadı diyor diğer exe leri yönetici olarak çalıştırıyorum ama oyun açılmıyor sorun nedir acaba

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle bir hata ile karşılaştım sebebi ne ola ki
aoc hata.png

K

kzygny24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    222.6 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    203 KB · Görüntüleme: 8
Y

ymakine

Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunun Güncellemesi Ne Durumda ?

Bu arada Oynamayanlar Mutlaka Oynamalı Hikayesi Çok Fena Sarıyor Ve En Güzel Yerde Bitti Ne Zaman Gelecek Acil Dönüş Bekliyorum :D

S

semo05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar sitede yeniyim. İndirme linklerine tıkladığımda (APK) birsyru farklı reklam siteelri çıkıyor. Bir türlü ana linkin olduğu bölüme gecemedim. Yardım edebilirmisiniz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Selamlar sitede yeniyim. İndirme linklerine tıkladığımda (APK) birsyru farklı reklam siteelri çıkıyor. Bir türlü ana linkin olduğu bölüme gecemedim. Yardım edebilirmisiniz
Linki geçmek için VPN açıksa kapatınız.
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

Üst Alt