Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
S

Silinen üye 28892

bu indireceğimiz dosyada ilk sezonda var mı yoksa sadece ikinci sezonu mu var birde eğer tek oyun ise editör Tripkolik'in açtığı konudan farkı var mıdır ?TripKolik
Hayır, sadece 2.Sezon bulunuyor. 1.Sezonu indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Oyunun her 2 sezonu farklı konularda yapmış yapımcı.

biiri

biiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk sezondan sonra 2.sezonu da keyif alarak oynadım. 3. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

L

Lynch25

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunu daha önce oynamadığım için çok pişmanım..

Simurq

Simurq

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hala baş yapıt sonu baya merak uyandırdı dizi film gibi bekliyorum valla bu oyunu çeviri için teşekkürler

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Bizim adam geleceğe falan gidiyodu sonra sıkmıştı şimdi güncelleme gelmiş artık paketi alirmiyim bilemem

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Kaç hafta oldu bı çıkmadı betadan

T

Thecano

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu oynadım yeni güncelleme mi geldi acaba?

K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
yeni sürümü indirdim beyaz ekran oluyor hiç birşey gözükmüyor sitenizde beyaz ekran sorunu için olan şeyide indirdim yinede çözümü bulamadım yeni almıştım oynayamıyorum yardımcı olurmusunuz? eski sürümlerini geçen ay oynadım böyle bir sorun yaşamamıştım.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
yeni sürümü indirdim beyaz ekran oluyor hiç birşey gözükmüyor sitenizde beyaz ekran sorunu için olan şeyide indirdim yinede çözümü bulamadım yeni almıştım oynayamıyorum yardımcı olurmusunuz? eski sürümlerini geçen ay oynadım böyle bir sorun yaşamamıştım.
clear exe programını yönetici olarak çalıştırarak dener misiniz?

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Üst Alt