The Wanking Dead Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Wanking Dead Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Sezon 1 Bölüm 5
I

Immaculatus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen artık güncellensin

Darly Dixon

Darly Dixon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna en son güncelleme ne zaman geldi ?

M

Muhoaga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nie oynayamıyorum gerekli izin yok diyor

Arpa

Arpa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı gelsin harbi çok iyi hele twd ye benzediği için ilerde bomba gibi patlar

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Zombi konseptini sevdiğim için deneyeceğim. Görsellik olarak pek iyi durmuyor ama hikaye ve seçimler önemli benim için ayrıca bu forumda genelde bir oyuna kısa falan deniyorsa hep uzun çıkıyor. Yani konuda da 2-4 saat arası denmiş bu yeterli bir süre bence. Bu tür oyunların 50-100 saat sürmesini beklemeyin. Hikayeyi ve adult konseptine olabildiğince akıcı bir şekilde sunup sonuca ulaşması en iyisi olur bu tür oyunlarda. Diyalog oku oku bir yere kadar kabak tadı veriyor.

B

Bigboys151

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis ben pyunu indirdim gerekli iznide verdim gerekli izin verilmedi diyor napabilirim

S

s4hin0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna benzer hikayede var mı başka bi oyun bu sitede aşırı hoşuma gitti hikayesi olay örgüsü

L

Lich7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girdiğimde izin istiyor, izni vermeme rağmen gerekli izin verilemedi diyor ve bu yüzden oyundan atıyor.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyuna girdiğimde izin istiyor, izni vermeme rağmen gerekli izin verilemedi diyor ve bu yüzden oyundan atıyor.
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

W

WezzyBaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izin verilmedi çık diyor giremiyorum

E

empirest

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı şifre doğru girmeme rağmen hata veriyor

W

Weggens

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölümler yaridamı kesiliyor ben dewam edemedim mi

Hakantpc

Hakantpc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.
Discord kullanmıyorum ne yapmalıyım?

J

jbjbjb

Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Bu kadar başıboş bırakılırsa oyun tabii ki patreon da destekçi çekemezsin. Şimdiye 3-5 tane güncelleme çıkmalıydı. Oyunun geliştirilmesi gerekiyor çok ham görünüyor.

Üst Alt