The Wanking Dead Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Wanking Dead Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Sezon 1 Bölüm 5
X

xrpsool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linke gittiğim zaman indirme dosyası yok ? yardımcı olursanız sevinirim

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
5 saniye bekleyin diyor bekledikten sonra tıkladığımda reklamlar çıkıyor zip dosyası indirmemi istiyor, dc den yardımcı olursan sevinirim

• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sürümü ne zaman gelicek?

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konsept hoşuma gitti. Eğlenceli ve sıkmayan bir akışı var. Onun haricinde fantezi içeriği genişlerse daha da güzel olabileceğini düşünüyorum.

Arpa

Arpa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Efsanevi bir yapım the walking dead izliyenlere şiddet le tavsiye ediyom

L

lalayim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The Walking Dead hayranı olarak bu oyunu deneyimledim ve oyun dizideki gergin ve merak dolu havayı gayet güzel korumuş.

(Bu bölümden sonrası Spoiler İçerebilir.)

Dizideki çoğu olay kısaltılarak eklenmiş ve dizideki karakterlerin lisanssız hali kullanılmış. Orjinal kararkterlerde bulunmakta ve olay gayet ilgi çekici .

Ninjxeiikix

Ninjxeiikix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna başldan önce dosya erişimi istiyor izin veriyorum ama oyun ekranına girerken gerekli izinler verilmedi diyor?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyuna başldan önce dosya erişimi istiyor izin veriyorum ama oyun ekranına girerken gerekli izinler verilmedi diyor?
Android 13 hatası alıyorsun oyunun mevcut renpy sürümünün apk'sı Android 13'e uygun olmadığından kaynaklanan bir hata. Bu hata yeni çıkan oyunlar ile düzeltildi yani oyunlara güncelleme beklemek gerekiyor.

Ninjxeiikix

Ninjxeiikix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android 13 hatası alıyorsun oyunun mevcut renpy sürümünün apk'sı Android 13'e uygun olmadığından kaynaklanan bir hata. Bu hata yeni çıkan oyunlar ile düzeltildi yani oyunlara güncelleme beklemek gerekiyor.
evet android 13 güncllemesi yapmıştım aklıma geldi sağol

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
evet android 13 güncllemesi yapmıştım aklıma geldi sağol
Biz bunun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

S

Senan_479

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bende neden arıyor bilen varmı?? Oynayanca atıyor

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyun bende neden arıyor bilen varmı?? Oynayanca atıyor
Yaşadığınız sorunu daha detaylı anlatırsanız size yardım etme şansımız o kadar artar. Oyuna girerken mi atıyor? Oyun esnasındayken mi atıyor? Bilgilerinizi girdikten sonra mı atıyor? Lütfen daha detaylı anlatın.

S

Senan_479

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Simdi oyuna giriyorum ismimi yazdıkdan sonra hapishanede birileri geliyor onlarla görüşen zaman atıyor,yeniden giriyorum yenidenn başlıyorum mesela yatakdan kaldıkdan sonra atıyor sonra tekrar girdim biraz ireledim zombi vardı yarısı olmayan orada kayıt yapdim sonra irelemek istədikde atdı, sonra girdim kayıt yapdigim yere biraz ireledim kulübe olan ev vaardi ya Lauren gördü atdı yine yani çıkıyor.

Belki telefon zayıf ondan ola bilirmi?
A10 kullanıyorum ondan yani?
Ama başka oyunlarda mesela echoes of lust indirdim açdı oynadım hiç atmadı
Yaşadığınız sorunu daha detaylı anlatırsanız size yardım etme şansımız o kadar artar. Oyuna girerken mi atıyor? Oyun esnasındayken mi atıyor? Bilgilerinizi girdikten sonra mı atıyor? Lütfen daha detaylı anlatın.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Simdi oyuna giriyorum ismimi yazdıkdan sonra hapishanede birileri geliyor onlarla görüşen zaman atıyor,yeniden giriyorum yenidenn başlıyorum mesela yatakdan kaldıkdan sonra atıyor sonra tekrar girdim biraz ireledim zombi vardı yarısı olmayan orada kayıt yapdim sonra irelemek istədikde atdı, sonra girdim kayıt yapdigim yere biraz ireledim kulübe olan ev vaardi ya Lauren gördü atdı yine yani çıkıyor.

Belki telefon zayıf ondan ola bilirmi?
A10 kullanıyorum ondan yani?
Ama başka oyunlarda mesela echoes of lust indirdim açdı oynadım hiç atmadı
Bu sorundan tam emin belki telefonunuz oyunu kaldıramıyor olabilir bellek ve önbellek temizliği yapıp tekrar deneyin.

Üst Alt