The Wanking Dead Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Wanking Dead Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Sezon 1 Bölüm 5
fotiansl0

fotiansl0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesssinlikle çevirisine devam edilmeli mükemmel

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
fotiansl0 çoğu türkçe oyunların yeni sürümleri çıktıkça zamanla oyunların türkçesi siteye eklenecektir.

L

Location46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı nezaman gelicek acaba

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyun şu an 0.01a versiyonu yayınlanmış. Patreon sayfasından herkese açık indiriliyor.

Rednath

Rednath

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi arkadaşlar oyunun yapımcısı oyunu yayınladıktan sonra 2 yıl ara veriyor ve bu 2 yılda oyunu baştan yapıyor. Oyun yeni bir hikaye yeni bir sürüm ile beraber tekrardan çıkıyor. Yeni sürümünü internetten bulabilirsiniz. Yapımcı artık o sürümden devam edeceğini söyledi ama ne zaman güncelleme geleceği belli değil. İnşallah erkenden güzel bir güncelleme gelir.
Dipnot: Oyunun yeni sürümüyle beraber eski sürümde ki çoğu karakter yok. TWD'den az buçuk detaylar eklemişler oyuna yeni sürümde. Yeni sürümde benim hoşuma gitti internetten bulup oynamanızı tavsiye ederim. Ha bu arada diğer oyun çok kısa olduğundan şimdilik Türkçe çeviri falan beklemeyin çünkü çeviri yapmaya değecek kadar uzun değil.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Şimdi arkadaşlar oyunun yapımcısı oyunu yayınladıktan sonra 2 yıl ara veriyor ve bu 2 yılda oyunu baştan yapıyor. Oyun yeni bir hikaye yeni bir sürüm ile beraber tekrardan çıkıyor. Yeni sürümünü internetten bulabilirsiniz. Yapımcı artık o sürümden devam edeceğini söyledi ama ne zaman güncelleme geleceği belli değil. İnşallah erkenden güzel bir güncelleme gelir.
Dipnot: Oyunun yeni sürümüyle beraber eski sürümde ki çoğu karakter yok. TWD'den az buçuk detaylar eklemişler oyuna yeni sürümde. Yeni sürümde benim hoşuma gitti internetten bulup oynamanızı tavsiye ederim. Ha bu arada diğer oyun çok kısa olduğundan şimdilik Türkçe çeviri falan beklemeyin çünkü çeviri yapmaya değecek kadar uzun değil.

Oyunun ilk versiyonu asıl Türkçe yapmaya değecek bir şey sunmuyordu. Bu sitede cidden ya gereksiz oyunlara yama yapılıyor ya da gerekli olanlara yapılmıyor.

hheinz

hheinz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
6. bolum ve sonrasi ne zaman gelir harikaydi

Abdlh0217

Abdlh0217

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yükledim ama izinler verilmedi diye hata veriyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunu yükledim ama izinler verilmedi diye hata veriyor
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.

S

Seyfooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.
Hocam sıkıntı var anladım bir şekilde paralel space 64 bit olmasına rağmen Android 14 sürüm telefonlarda normal İzin vermeyen oyunları bu uygulama ile açıyordum şimdi bırak açmayı uygulamayı bile giremiyorum direkt atıyor sistem başka bir uygulama var mı açabilecek bildiğin veyahut da bunun neden olduğunu biliyor musun

Üst Alt