The Twist Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe The Twist Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.52
S

Silinen üye 28892

caner61 Özelden kastınız özel çevirisi ise, bu oyunda öyle bir alternatif yama bulunmuyor. Lakin indirme butonlarından oyunu indirip oynayabilirsiniz.

K

keepvid1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunu satın aldım kurulum için id pass girdim 15 ile 1 saat arası kurulum verdi kendi kendine kapandı kurulum nereye kurdu nasıl açılacak la bu oyun ? .d

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu satın aldım kurulum için id pass girdim 15 ile 1 saat arası kurulum verdi kendi kendine kapandı kurulum nereye kurdu nasıl açılacak la bu oyun ? .d
Windows arama kısmından oyun ismini yazıp açabilirsin

K

keepvid1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Windows arama kısmından oyun ismini yazıp açabilirsin
Teşekkür ederim oyunu açtım usta da , şöyle bir sıkıntı var 10 15 dakika oynadım kaydet çık diyince siyah ekranda kalıyor ne oyunu kapatıyor ne devam ediyor alt f4 ile kapatıp tekrar açıyorum save yapmamış oluyor bu neyden kaynaklı ?

K

keepvid1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Teşekkür ederim oyunu açtım usta da , şöyle bir sıkıntı var 10 15 dakika oynadım kaydet çık diyince siyah ekranda kalıyor ne oyunu kapatıyor ne devam ediyor alt f4 ile kapatıp tekrar açıyorum save yapmamış oluyor bu neyden kaynaklı ?
Patreon'a bağlan seçeneği ile sorun halloldu enteresan bir client, başarılı çalışma emeğe sağlık, cümleten hayırlı geceler.

M

manhunt00

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Linkler görünmüyor satın aldım fakat türkce versiyonuna tıklayınca mağazaya yönlendiriyor satın aldım oysa

M

manhunt00

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
O gösterdiğiniz link Türkçe mi çünkü satın almıştım böyle olacağını bilseydim başka bir paket alırdım yazık oldu

Melih76

Melih76

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İndirdim fakat oyuna erişiminiz yok diyor ?

zgaf

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
bjk3460

bjk3460

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni güncellemeleride kapsayan oynanış rehberi varmı ?

Üst Alt