The Secret of the House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret of the House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 23
Omurcan162

Omurcan162

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
APK link leri kırık herhalde sayfa yok diyor.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Omurcan162 aynen linkler bozuk şuan en kısa zamanda düzeltilecek.

Sayko54

Sayko54

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Mackenzie linkler ne zaman eklenicek?

OdiyarO

OdiyarO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun İngilizcesine erişim sağlayabiliyor muyuz?

B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Linkide bir haftaya eklenir

Sayko54

Sayko54

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Mackenzie bu oyun madem portlanmıyor başka bi oyun yükleseniz olmazmı, arkadaşlarında dediği gibi 13-22 açıktı zaten bu oyunda 1 gün eklenip mi yeni diye paylaşıldı, mağdur oluyoruz şuan kaç gün geçti ne bir bilgilendirme nede bi oyun var ortada?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Mackenzie bu oyun madem portlanmıyor başka bi oyun yükleseniz olmazmı, arkadaşlarında dediği gibi 13-22 açıktı zaten bu oyunda 1 gün eklenip mi yeni diye paylaşıldı, mağdur oluyoruz şuan kaç gün geçti ne bir bilgilendirme nede bi oyun var ortada?
Bu oyunla alakası yok, normalde cuma gününden başlayıp hazır edecektik ama portlayan yazılımcımızın vakti olamadı. İlk fırsatta portlayıp yayınlıcaz.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Var olan oyunlar tekrardan ekleniyor anlamadım bu etkinlikten ben bir şey
Daha ne gördün de anlayacaksın, etkinlik daha başlamadı bile doğru düzgün. Ayrıca herhangi bir etkinlikte bütün oyunları sıfırdan oyun çevirip yayınlayacağımızı düşünüyorsan zaten öyle bir şey düşünme. Etkinlik süresince 15-20 tane Türkçe oyun paylaşılacak, sence öyle bir şey mümkün mü? Aylar sürüyor sıfırdan bir Türkçe oyun çevirisi. Etkinlik süresince 4-5 tane Türkçe oyun, daha önce çevirmediğimiz siteye yeni eklenecek olan Türkçe oyunlar olacak. Geri kalanları daha önce eklenmiş ve oyuna güncelleme gelen oyunlar olacak. Güncellemeler de kısa oynanışa sahip değiller, oyuna göre değişiyor.

Omurcan162

Omurcan162

Kredi
0$
Sıkıntı yok reis adamlar haftada 2 oyun garanti dediler biz ona bakalım yeterki iyi oyun yapsınlar onlar işini biz işimizi yapalım

Caspainx

Caspainx

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
3$
4.gün sonu görevler tamam mutfaktan çıkamıyorum yardım edebilecek varmı androidte bu arada 😏

A

AHJSHYFDS

Kredi
1$
yeni gelen güncelleme ile yüklense bence de daha iyi olur etkinilik daha yeni daha iyi içerikeler gelecektir elbet

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bu oyunun rehberi var mı ?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bu oyun gerçekten içerik olarak iyi, eksik bir tarafı da var elbette. Aradığımız bazı nesnelerle ilgili ipucu veriyor, ama çoğunda vermiyor. Görevleri bitirince üstü çiziliyor, ama gün bitmiyor. Ne yapman gerektiği Allah bilir. Defteri açında şununla konuş, şuraya git vb. ipucu vermesi lazım. Örnek vermek gerekirse, havuzu temizledim, ama oyun devam ediyor, tek tek her alana bakmam mı gerekiyor illa ki hikaye devam etsin diye ? Hayır. Yapımcı bunu düzeltirse oyun 10/10 olabilir. Gidip youtubeden izlemektense, kendim oynamayı tercih ederim ama, ipucu olmadığı için, tıkanıyorum. Her yeri tek tek gezmek çok sıkıcı, odalar içinde helak oluyoruz zaten.

Bu arada, 2D oyunlar çok underrated. Summertime saga olsun bu oyun olsun, çok sarıyor. Grafikleri haliyle çok iyi olmasa da içerik olarak çok iyi oluyor. Birisinde disney prenseslerini, diğerinde ise, dünya liderlerinin kızlarını parçalıyorsun :D. Gerçekten sarıyor, her ne kadar erotik oyunlar olsa da, benim önceliğim hikayenin beni sarıyor olması (top 5 listeme bakarsanız anlarsınız zaten :D). Özellikle bu oyunu beğendiyseniz, Summertime Saga'yı kesinlikle oynayın. 10/10 oyun.

Üst Alt