The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
anladım reis teşekkür ederim. ve o görevi nasıl yapabilirim ? bir türlü gelemiyorum görevlere
Günlüğü gir orada olaylar kısmında Luna var ise onu bitir. Sonra günlükte olaylar günlüğü kısmına gir. Oradan Luna'nın olduğu yeri bul. Oradaki gereksinimlere göre görevleri yap. Eğer başka sorun olursa ya da anlatamadıysam tekrar sorabilirsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
S

sunaycuhadar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Günlüğü gir orada olaylar kısmında Luna var ise onu bitir. Sonra günlükte olaylar günlüğü kısmına gir. Oradan Luna'nın olduğu yeri bul. Oradaki gereksinimlere göre görevleri yap. Eğer başka sorun olursa ya da anlatamadıysam tekrar sorabilirsin.
Olaylarda Bıçak görevi vardı tamamladım ikisini. Günlüğe geliyorum Femme Fatale görevi var. -GRK Gündüz/Oturma odası diyor. Bunu yapabilirsem devam edeceğim ama gene duraksarsa sileceğim bu sefer.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Olaylarda Bıçak görevi vardı tamamladım ikisini. Günlüğe geliyorum Femme Fatale görevi var. -GRK Gündüz/Oturma odası diyor. Bunu yapabilirsem devam edeceğim ama gene duraksarsa sileceğim bu sefer.
Gündüz oturma odasına git orada Luna ile Gracie'nin olduğu bir sahne oluyor. O sahneyi gördükten sonra gerisini günlükten bakabilirsin. Bu Femme Fatale bittikten sonra 1 hafta geçsin sonra zamanı öğle yapınca Luna odana geliyor ve Mağara'ya gidiyorsunuz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok iyi.Hikayesine bayıldım keşke yan hikayeleri boşlayıp 20 ana görev felan olsaydı.Sağlam bir güncelleme gelir umarım saatlerce cordia ve lunayı izleyebilirim.Gizemli havası var oyunun cordia çok sağlam bir karakter ulaşılmaz ama bir o kadar güzel.Söylediğim gibi yakın da güncellenir umarım.

V

~ VENOM ~

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son bir tane kadına blowjob yapıyordunuz orda bitmişti ondan sonra güncelleme geldimi ?

B

basedilmez54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncelleme ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

B

basedilmez54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
teşekkürler bilgi için . çare yok bekleyeceğiz artık.

zeroDeltazero

zeroDeltazero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
buna benzer oyun varmı acaba varsa önerebilirmisiniz ?

M

man344

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gençler yardım 9. Bölüme geçebilmem için mağara ve gündüz diyor orayı nasıl halledicem galiba lunayla alakalı bişeymiş

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gençler yardım 9. Bölüme geçebilmem için mağara ve gündüz diyor orayı nasıl halledicem galiba lunayla alakalı bişeymiş
Lunayla konuşcaksın gündüz vakti galiba seçeneklerde çıkıyo zaten ekstra bi tane dışarı götüreceksin o mağaraya

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Gereksinimlerde yazan 'Mağara' Luna'nın hikayesindeki bir kısım. Ana hikayede devam edebilmek için o bölümü bitirmiş olman lazım önce. 'Mağara' bölümünden önceki 'Femme Fatale' bölümünü bitirdikten sonra 1 hafta zaman geçmesini bekle. Sonra zamanı bir kere ilerleterek öğlen yap. O zaman Luna odana geliyor. Sonra birlikte mağaradaki bir restorana yemek yemeğe gidiyorsunuz.

C

Cemalaltundag

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girerken yanıt vermiyo diyo ne yapmam lazım

D

dede123456

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
profaci ailesinden şarap çal diye bir görev var oyunun başındayım daha ama nasıl çalıcağımı bir türlü bulamadım cevaplarsanız çok sevinirim teşşekür ederim.

Üst Alt