The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Xiaomi'nin kendi dosya ayıklayıcısı var onla da sizin dediğinizle de çıkarttım ama apk dosyası olarak değil de sanki yüklenmiş oyun dosyaları gibi çıkardı
Android'de direk olarak kurulum apksi indiriyor apkyı kurmanız için ama siz bence android yazanı bir kez daha indirmeyi deneyin çünki pc linkinden indirmiş olabilirsiniz.

Cartella

Cartella

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu sürüm hangi bölüme kadar kapsıyor acaba bölüm9 dan sonrasına geçemiyorum da ? :D

C

Cemalaltundag

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağa kullanıcı adı ve sifrrmi yazıyorum ama oyuna girmiyo ne yapmam lazim

C

Cemalaltundag

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adımı ve şifremi yaziyorum ama oyuna girmiyo neden acaba

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Kullanıcı adımı ve şifremi yaziyorum ama oyuna girmiyo neden acaba
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

B

biLecikLi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanılmıyorsam daha önce oyun güncellenmişti. İndirdiğim apk`da Luna bize evi tanıtıyor eski versiyondaki gibi. Bir düzeltme olacak mı?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Yanılmıyorsam daha önce oyun güncellenmişti. İndirdiğim apk`da Luna bize evi tanıtıyor eski versiyondaki gibi. Bir düzeltme olacak mı?
Oyuna baştan başladıysan tanıması gayet normal, güncellemede başını değiştirmiyorlar

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En iyi akıcı oyunlardan birisi ve sıkmıyor sadece lunanın kaçırılma hikayesi haricinde her sahnesi süper. Luna karakteri süper oyuna daha farklı bir hava katıyor emeği geçenlerin ellerine sağlık :)

C

cabbbar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun sadece bir seks oyunundan ibaret değil daha fazlası mükemmel bir sanat eseri

S

sunaycuhadar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana Hikaye Story8deyim. Eiza adında kızı suikast için gönderen aileye suikast başlatcaktık gece. Ne suikast oldu ne bişey oldu yardım edecek var mı

S

sunaycuhadar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis bi soru daha var. Görevlere bakınca gerekli gündüz ve mağara yazıyor. Mağara'ya gidebiliyor muyuz? Şu eizanın tutulduğu zindan gibi yer

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Reis bi soru daha var. Görevlere bakınca gerekli gündüz ve mağara yazıyor. Mağara'ya gidebiliyor muyuz? Şu eizanın tutulduğu zindan gibi yer
Oradaki 'Mağara' Luna'nın hikayesinde bir bölümün adı. Ana hikayede devam edebilmek için önce o bölümü bitirmen lazım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
S

sunaycuhadar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oradaki 'Mağara' Luna'nın hikayesinde bir bölümün adı. Ana hikayede devam edebilmek için önce o bölümü bitirmen lazım.
Anlamıyorum oyunu tıkantı abi. Görevde gündüz ve oturma odası gerekli diyor. Gündüz bakıyorum yok luna :D

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Anlamıyorum oyunu tıkantı abi. Görevde gündüz ve oturma odası gerekli diyor. Gündüz bakıyorum yok luna :D
O gereksinimlere baktığın yerin aşağısına in. Orada Luna olması lazım orada 'Mağara' diye bir bölüm var önce o bölüm yapman lazım. O bölümü yaptıktan sonra gündüz ana hikayeyi devam ettirmen gerekiyor.

S

sunaycuhadar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O gereksinimlere baktığın yerin aşağısına in. Orada Luna olması lazım orada 'Mağara' diye bir bölüm var önce o bölüm yapman lazım. O bölümü yaptıktan sonra gündüz ana hikayeyi devam ettirmen gerekiyor.
anladım reis teşekkür ederim. ve o görevi nasıl yapabilirim ? bir türlü gelemiyorum görevlere

Üst Alt