The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Lotusw003

Lotusw003

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 793

GENEL BAKIŞ

Kahramanımız diğer insanlar gibi normal ve huzurlu bir hayat yaşar. Ta ki mafyadan gelen o mektup bu huzuru kaçırana dek. Bu mektupun peşinden gideceksiniz ve ebeveynlerinizin geçmişinden dolayı bir mafya sözleşmesine maruz kalacaksınız. Bir mafya ailesine hizmet etmek zorundasınız. Ama öyle sıradan bir mafya ailesi değil, ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri olan DeLuca ailesine...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 487 MB

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Male protagonist, Voyeurism, Big ass, Point & click, Animated, MILF, Romance, Humor, Graphic violence, Teasing, Groping, Cheating
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Deluca Family oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Beyler oynu bitiren varsa yazsın terfi görevi var ama ben yapamıyor iş tahtasında yap diyo ama oyunu alak bulak etim bulamadım bilen varsa yazsın lütfen nasıl geçilir hikaye 5"e

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oynu bitiren varsa yazsın terfi görevi var ama ben yapamıyor iş tahtasında yap diyo ama oyunu alak bulak etim bulamadım bilen varsa yazsın lütfen nasıl geçilir hikaye 5"e
Luna'nın amcasında tıkladığında terfi al gibi bir şey çıkması lazım tam hatırlayamadım. Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server! Discord adresindeki yardım bölümünde sorarsanız, size yardımcı olacaklardır.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Harika bir oyun daha, Mükemmel bir mafia hikayesini yansıtan bir oyun gerçekten, iyi yansıtılmış karakterleri ve duygulandıran ve güldüren repliklerleri ile sizi oyuna daha çok odaklanmanızı sağlıyor. Özellikle ''Wilfred'' tam bir komedi karakteri hem asil hem sert olduğu halde sizi güldürmeyi başarıyor. ''Luna'' ve ''Gracie'' mükemmel komedi ikilisi olmuşlar. Buz kraliçesi ''Cordia'' harika bir karakter. Gözlerinde ki o duygularını çok iyi yansıyor.Devamını merakla bekliyorum. Çevirmenleri tebrik ediyorum.(y)

F

Faaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sonu neresi. Yaşlı dayı kızlarla olan ilişkiden bahsettikten sonra ilerleyemedim bişey yapamıyorum kaldım

M

Mertçik33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The deluca family ne zaman güncellenecek ellerineze sağlık gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş devamını dört gözle bekliyorum

H

Hayalperest2727

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 793

GENEL BAKIŞ

Kahramanımız diğer insanlar gibi normal ve huzurlu bir hayat yaşar. Ta ki mafyadan gelen o mektup bu huzuru kaçırana dek. Bu mektupun peşinden gideceksiniz ve ebeveynlerinizin geçmişinden dolayı bir mafya sözleşmesine maruz kalacaksınız. Bir mafya ailesine hizmet etmek zorundasınız. Ama öyle sıradan bir mafya ailesi değil, ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri olan DeLuca ailesine...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 487 MB

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Male protagonist, Voyeurism, Big ass, Point & click, Animated, MILF, Romance, Humor, Graphic violence, Teasing, Groping, Cheating
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Deluca Family oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyunun devamının gelmesini çok istiyorum böyle oyun görmedim hayatımda efsaneydi elinize sağlık adult oyun çeviri

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güncelelme oldu mu dostlar ? bu oyun gerçekten abartmıyorum size E-F-S-A-N-E günceleme geldi ise indirmek isterim çok begendiğim bir oyun keşke beta sürümü çıksa biraz uzun olsa efsane olur bakın oyun Adult anlamda kısır ama hikayesi kim yapmış bunu kardeşim dedirtiyor (= çok güzel ya yeminle bir yapımcı görse bu seneryoyu dizi film yapar o kadar radikal konuşuyorum bakın bu oyun bir harika ya hadi be yapımcı şu oyunu güncelle de be ha bu arada Timestamps Uncondition Luna mı gördüm şok oldum diyebilirim acaba aynı firmalar mı bilmiyorum ama Luna yı görmek beni aşırı heyecan ve deluca family oyununa istediğim o kadar da attı diyeblirim size ?

B

biLecikLi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linklerinde uygulama bulunamadı diyor ilgilenir misiniz?

İ

İsabel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga ben takılı kaldım dans kıyafeti almam gerek ama param yok para nasıl kasıcaz

J

jemal034

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ne zaman güncellenicek merakla bekliyoruz

E

evoturk7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android'te Zip olarak iniyor ve dosyaları çıkarınca oyunu nasıl kuracağımı çözemedim yardım edebilecek var mı?

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android'te Zip olarak iniyor ve dosyaları çıkarınca oyunu nasıl kuracağımı çözemedim yardım edebilecek var mı?
zArchiver uygulamasını indirip bakabilirsiniz ama zip olarak inmemesi gerekir direk indirdiğiniz gibi kurulan bir uygulama android indirdiğinize emin misiniz? Bence bir daha indirmeyi deneyin.

E

evoturk7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zArchiver uygulamasını indirip bakabilirsiniz ama zip olarak inmemesi gerekir direk indirdiğiniz gibi kurulan bir uygulama android indirdiğinize emin misiniz? Bence bir daha indirmeyi deneyin.
Evet android indirdim apk.zip yazıyor ben de anlamadım

E

evoturk7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zArchiver uygulamasını indirip dosyayı açmaya çalışın...
Xiaomi'nin kendi dosya ayıklayıcısı var onla da sizin dediğinizle de çıkarttım ama apk dosyası olarak değil de sanki yüklenmiş oyun dosyaları gibi çıkardı

Üst Alt