Taffy Tales - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unity Android Taffy Tales

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.07.3c
C

crespo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya şu cetveli nerden bulucam allah aşkına birisi sölesin kafayı yedim

N

Neat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçesi yapılıyordu ne oldu discorddada bulamadım

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Heyecanla bekliyoruz.

C

Crazyyyyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe gelmesi için illaki yalvarmak mi gerekiyor farkında mısın bilmiyorum yönetici biz Türkiye'de yaşıyoruz ve çeviri lazım olmasa burdan bakmazdik adı üstünde çeviri uygulaması hakkını verirseniz seviniriz...

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Türkçe gelmesi için illaki yalvarmak mi gerekiyor farkında mısın bilmiyorum yönetici biz Türkiye'de yaşıyoruz ve çeviri lazım olmasa burdan bakmazdik adı üstünde çeviri uygulaması hakkını verirseniz seviniriz...
Her oyunun çevirisinin gelmesi mümkün değil, binlerce oyun var. Ayrıca bu oyuna dair haberleri VIP üyelerimize özel bir şekilde paylaşıyoruz.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yeni sürüm türkce gelse süper olur
Oyun daha önce de duyurulduğu üzere 'Destekçi VIP' üyelere özel olarak Türkçeleştirilecek. Çeviri durumu hakkında bilgi sahibi olmak için de yine VIP üyelik satın almanız gerek.

C

centipede

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe olması gereken oyunlardan bence

C

centipede

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun daha önce de duyurulduğu üzere 'Destekçi VIP' üyelere özel olarak Türkçeleştirildi. VIP üyelik satın alıp oynayabilirsiniz.
Anlıyorum çok emek veriyorsunuz ve emeğinizin karşılığını almak hakkınız ama niye tüm 2dcg oyunlar vip istiyor? Hayır birde dolar ile, çok pahalı. Yine zenginler mutlu.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Anlıyorum çok emek veriyorsunuz ve emeğinizin karşılığını almak hakkınız ama niye tüm 2dcg oyunlar vip istiyor? Hayır birde dolar ile, çok pahalı. Yine zenginler mutlu.
Bu oyunun Destekçi VIP üyeliği istemesinin temel sebebi 'Unity' oyun motoruyla yapılmış olması. Çoğunluğun aksine 'Renpy' ile yapılmadığı için çevrilmesi çok daha zahmetli.

B

Buraksen55

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
iyi ve uzun oyun aslında sahneleride iyi türkçe olsa efsane olur

Üst Alt