Taffy Tales - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Android Taffy Tales

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.07.3c
P

Pyke Tyson

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
ah aklıma ne güzel bir fikir geldi genesis gibi bu oyunu da özel fiyattan çıkartıp isteyenlere özel olarak satabilirsiniz bu da oyunu türkçeye çevirme şevkinizi biraz arttırabilir.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Pyke Tyson Yorumların 8. sayfasına bakarsanız yöneticimizin bu konu hakkında yazdığı mesajları ve oyunun niye Türkçesinin gelmediğini anlayabilirsiniz.

P

Pyke Tyson

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
6$
Pyke Tyson Yorumların 8. sayfasına bakarsanız yöneticimizin bu konu hakkında yazdığı mesajları ve oyunun niye Türkçesinin gelmediğini anlayabilirsiniz.
Yok gördüm tabi ama android de oynayan kişiler bu oyun için PC geçer , tabi sizinde kendinize göre bir planınız var fakat treasure of nadia da olduğu gibi sadece tek paket olarak satılabilir . Çoğu yorumu da okudum baya kişi istiyor . Bir tane anket açıp bu oyun Türkçe olursa satın alırım PC de oynarım vs gibi anket açılıp bir nabza bakılabilir . Fiyatı da diğerinden biraz fazla olabilir mesela bunu topluluk ile konuşup belirleyebilirsiniz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Yok gördüm tabi ama android de oynayan kişiler bu oyun için PC geçer , tabi sizinde kendinize göre bir planınız var fakat treasure of nadia da olduğu gibi sadece tek paket olarak satılabilir . Çoğu yorumu da okudum baya kişi istiyor . Bir tane anket açıp bu oyun Türkçe olursa satın alırım PC de oynarım vs gibi anket açılıp bir nabza bakılabilir . Fiyatı da diğerinden biraz fazla olabilir mesela bunu topluluk ile konuşup belirleyebilirsiniz
Şubat İçerik Ayındayız o yüzden bu oyunun çevirisi en az 2-3 ay gelmez ki gelecekse de bence ücretsiz gelmeli çünkü bazı üyelerin ücretli alacak durumu olmayabilir (evet 40TL ne ki diye düşünüyorsun ama bazı üyeler ücretli almak için yetersiz bütçeye sahip olabilir "öğrenciler gibi") ve oynamadığım halde ücretli çıkarılmaya değer bir oyun olduğunu düşünmüyorum ama çevirisinin bu kadar istenmesine göre güzel olduğunu düşünüyorum (zaten oyunu uzun zamandır inceliyorum).

P

Pyke Tyson

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
6$
Şubat İçerik Ayındayız o yüzden bu oyunun çevirisi en az 2-3 ay gelmez ki gelecekse de bence ücretsiz gelmeli çünkü bazı üyelerin ücretli alacak durumu olmayabilir (evet 40TL ne ki diye düşünüyorsun ama bazı üyeler ücretli almak için yetersiz bütçeye sahip olabilir "öğrenciler gibi") ve oynamadığım halde ücretli çıkarılmaya değer bir oyun olduğunu düşünmüyorum ama çevirisinin bu kadar istenmesine göre güzel olduğunu düşünüyorum (zaten oyunu uzun zamandır inceliyorum).
haklı olabilirsin zaten dediğin gibi şubat içerik haftası olduğu için eldekiler yapılır sonra bi ufak mola verilir belki . benim orada kast ettiğim şey çok fazla talebin olması . eğer bu kadar çok da isteniyorsa anketle bir şekilde desteklenip daha sonra fazla kişi istiyorsa ücretli gelir 1-2 ay kalır ücretli daha sonra çıkar bu da çevirmenleri teşviğe iter

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
haklı olabilirsin zaten dediğin gibi şubat içerik haftası olduğu için eldekiler yapılır sonra bi ufak mola verilir belki . benim orada kast ettiğim şey çok fazla talebin olması . eğer bu kadar çok da isteniyorsa anketle bir şekilde desteklenip daha sonra fazla kişi istiyorsa ücretli gelir 1-2 ay kalır ücretli daha sonra çıkar bu da çevirmenleri teşviğe iter
Düşüncen böyle söyleyince mantıklı geldi ama tabiki son kararı yönetim verir 😄.

H

Hhhssg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merak ediyorum bu oyunun Türkçesi için daha ne kadar istek gelmesi lazım zaten Türkçesi çıkınca bi oyunun 10 kat daha fazla indiriliyor

D

Dogsyn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merak ediyorum bu oyunun Türkçesi için daha ne kadar istek gelmesi lazım zaten Türkçesi çıkınca bi oyunun 10 kat daha fazla indiriliyor
Oyunun türkçesi oyun motorundan dolayı gelmiyordu ama geçen günlerde discorddan açıklama yaptılar oyunu türkçeye çevirme çalışmaları başlamış

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
3 yorum yukarı çıkıp yazdığımı okusaydın bu oyunun çevirilmeye başlandığını bilirdin. Discord'a katılarak bunun gibi çeviri duyurularını vs. daha erken öğrenebilirsin. Ayrıca oyunlarda hata bulursan veya yardım istersen bunun için kanallar var, katılmanı öneririm.

H

Hhhssg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kusura bakmayın okumadan atladım olaya haklısınız kolay gelsin çeviride

S

sqndal

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
en son 0.68v olanını oynamıştım o zamandan bu zamana kadar baya geliştirmişler kısa zamanda türkçe yama olarak gelirse fena olur

frknkrc59

frknkrc59

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu oynamadım hala daha sizden bekliyorum. Muhteşem görselliği ve karakterleri ile kesinlikle çevirilmesi gereken bir oyun.

Üst Alt