Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
E

emreyilmaz1516

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
destekçi paketleri parayla satılan

E

emreyilmaz1516

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
peki summer time sega için paket almama gerek varmı

E

emreyilmaz1516

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncellemesini indirdimpaket istiyorduda

E

emreyilmaz1516

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 hafta önce izniniz yok diyodu

E

emreyilmaz1516

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bide ustam rahatsız ettim kusura bakma son bir sorum var oyun acıldı ancak önceki sürümde oynadıgım saveyi çalıstırmıyor nasıl yaparım

R

Reespect

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Danie Ile Dabbie'nin gorevperin bitirdim ama sonda Dabbie'nin odasına girdikde Danieie'nin beni durdurmasi lazım ama durdurmuyo.Rehberden bakdim Daniie'nin rotasinda "üçlü"görevinde yazdığını tapdım olmuyor yardım ederseniz sevinirim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
M

migo0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim üye girişi yaptıktan sonra oyunu açmıyor direk oyundan atıyor nedeni ne olabilir.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyunu indirdim üye girişi yaptıktan sonra oyunu açmıyor direk oyundan atıyor nedeni ne olabilir.
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Eğer olmazsa Discord sunucumuzdaki kayıt dosyalarınız kanalını kullanabilirsiniz.

progamer258

progamer258

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirip kuruyorum ama nereye kurduğunu göremiyorum kısayolda atmıyor masaüstüne, her oynamak istediğimde tekrar mı kurmam gerekiyor yoksa hata mı yapıyorum? kayıtlar da gidiyor çünkü

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
B

Babafingo22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklerin hepsi kırık oyunu indiremiyorum bı yardım edin

Üst Alt