Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
ReverseFlash

ReverseFlash

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bildiğim kadarıyla oyunun 20.16 ya güncellenmemesinin sebebi büyük bir güncelleme gelmemesi, çok uzun zamandır 20.16 üstü yayınlanmadı yapımcı iptal mi etti projeyi yoksa hala daha çalışıyor mu durum nedir yeni güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan var mı

Son düzenleme:
S

SultanGaliyev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1681068426573.png
Eskiden gayet normal açılırdı böyle bir hata almaya başladım naparsam yapayım düzelmiyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bildiğim kadarıyla oyunun 20.16 ya güncellenmemesinin sebebi büyük bir güncelleme gelmemesi, çok uzun zamandır 20.16 üstü yayınlanmadı yapımcı iptal mi etti projeyi yoksa hala daha çalışıyor mu durum nedir yeni güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
Yapımcı büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor diye biliyorum.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
K

Kondrıc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda sahnelerı gecerken bı anda donup kapanıyo nasıl bu hataytı cozerım pc de oynuyorum

V

vedatkap21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kanka gırıyorum sıyah ekranda kalıyorum neden böyle oldu ya ınternet baglantısı yok ekranında gelıyorum hata bıldırıme dusuyorum yenıden

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Şu anda son sürümde mi oyun

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Hayır, son sürümde değil ama sitede olan sürüm ana hikayenin final verdiği sürüm. Zaten bu sürümden sonra yapımcı teknik güncellemeler getiriyor oyuna. Bizde bu teknik güncellemelerin tamamını bekliyoruz.
Teşekkür ederim

eamentore

eamentore

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harold kayıp karakolun hapishane bölümündeki kadın evimizin önündeki arabada olduğundan ona Harold soramıyorum görev kaldı ne yapmam gerek

youth0fsatan

youth0fsatan

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Discord davetinde hata veriyor.
1681378338554.png

Üst Alt