Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu güncellemeden sonra çevirmeye başlanır mı? 20.17.güncellemesinde bahsediyorum.
benim pek umudum yok açıkçası zira isteğe göre yapılıyor ve güncellemede öyle çok bir şey yok. ana hikaye final verdi zaten, annie, judith ve rhonda ile alakalı bir takım görevler ve deniz feneri gelecekmiş oyuna. hal böyleyken çok fazla kişi çevirisini istemez herhalde.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
benim pek umudum yok açıkçası zira isteğe göre yapılıyor ve güncellemede öyle çok bir şey yok. ana hikaye final verdi zaten, annie, judith ve rhonda ile alakalı bir takım görevler ve deniz feneri gelecekmiş oyuna. hal böyleyken çok fazla kişi çevirisini istemez herhalde.
Türkçesi olan oyunlarımızın ve fazla rehavet gören oyunlarımızın güncellemelerini elimizden geldiğince en kısa sürede çevirmeye çalışıyoruz ama oyuna ekstra içerik gelirse durum değerlendirilip çevirisine başlanabilir.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
''Rehavet'' biraz yanlış bir terim oldu sanki durum tespiti yapmak için...
Vermek istediğiniz mesajı daha önceki sayfaları okumaya tenezzül eden birileri zaten anlamıştır o ayrı tabi...
Ben bu konuda bilginiz varsa bir şey sorabilir miyim?
Yapımcının sitesine baktım ve ismi geçen üç kızın ismini de gördüm.
Sadece tek güncelleme de üç kızla ilgili içerik mi geliyor?
Yoksa teknik güncelleme önceden yapılan olaylar için yeni sahneler ve diyaloglardan ibaret değil mi?
Teşekkürler şimdiden...

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Vermek istediğiniz mesajı daha önceki sayfaları okumaya tenezzül eden birileri zaten anlamıştır o ayrı tabi...
Yoksa teknik güncelleme önceden yapılan olaylar için yeni sahneler ve diyaloglardan ibaret değil mi?
Teşekkürler şimdiden...
Teknik güncellemelerin yan karakterler için gelecek güncelleme ile ilgisi yok oyun için iyileştirmeler yapıyor. Örnek vermek gerekirse oyunu 1080P'ye optimize etmek gibi. Dediğiniz diğer soruya ise büyük ihtimalle 3 kıza aynı anda güncelleme gelmez yine yavaş yavaş güncelleme gelir.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Teşekkürler şimdiden...
Evet 3 kadına az da olsa bir güncelleme geldi ama 10 dakika bile oynanış imkanı sunmuyor
Yapımcının hazırladığı büyük bir güncelleme var yanlış hatırlamıyorsam %80 üstü civardaydı. Toplu şekilde güncellense daha iyi olur bence

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz garip bir soru olacak ama açıkçası kendi başıma işin içinden çıkamadım.
Yani illa çözülsün yardım edin diye yazmıyorum sadece olan şeyi anlatmak istedim.
Oyuna sinirlendiğim bir zaman oyunu da kayıt dosyalarımı da silmiştim.
Oyunu tekrar yükledim kayıt dosyalarımın da bir başka yerde yedeği vardı.
Kayıt dosyalarım şu an çalışıyo ama mesela kurabiyeler bölümü tamamen sıfırlanmış, bunun sebebi ne olabilir?
Ve çıkmaz ayın son çarşambasında bu oyuna çevirilmeye değecek kadar güncelleme gelirde siz çevirirseniz, diğer kullanıcılar kayıtlar veya galeri ile ilgili sorun yaşayabilir mi?
Teşekkür ederim.

Phoenix

Phoenix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz garip bir soru olacak ama açıkçası kendi başıma işin içinden çıkamadım.
Yani illa çözülsün yardım edin diye yazmıyorum sadece olan şeyi anlatmak istedim.
Oyuna sinirlendiğim bir zaman oyunu da kayıt dosyalarımı da silmiştim.
Oyunu tekrar yükledim kayıt dosyalarımın da bir başka yerde yedeği vardı.
Kayıt dosyalarım şu an çalışıyo ama mesela kurabiyeler bölümü tamamen sıfırlanmış, bunun sebebi ne olabilir?
Ve çıkmaz ayın son çarşambasında bu oyuna çevirilmeye değecek kadar güncelleme gelirde siz çevirirseniz, diğer kullanıcılar kayıtlar veya galeri ile ilgili sorun yaşayabilir mi?
Teşekkür ederim.
Kurabiye görevi sürekli değişen bir etkinlik fark ettiyseniz oyun içerisinde bile karakter her denemede başka bir donut istiyor bu yüzden orası bozulmuş olabilir. Diğer sorunuz içinse bu yapımcıya bağlı bir durum yapımcı düzgün yaparsa kayıt dosyasında ve galeride problem yaşamazsınız.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galiba beni yanlış anladınız kurabiyeler derken oyunun karakterler ile ilgili galerisinden, sahnelerden bahsetmiştim...

Phoenix

Phoenix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galiba beni yanlış anladınız kurabiyeler derken oyunun karakterler ile ilgili galerisinden, sahnelerden bahsetmiştim...
Ben Mianın babası ile olan Donut görevi sandım. Her neyse o zaman dediğim gibi yapımcı onlar için bir kolaylık sağlarsa ekleriz.

M

mücahit sezgi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun yeni 20.16 çıktı onu yapabilecekmisiniz adminn

S

Sermelin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle selamlar. Save'yi en baştan oynuyorum. Şuan alet çantası alma görevine geldim. Lakin haritaya basınca hata alıyorum. Bu sorun nasıl çözülecek?

Üst Alt