Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
R

Reespect

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun indirdim ama acilmiyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Reespect Oyunun neden açılmadığını tarif etmezsen yardımcı olamayız.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının üzerinde çalıştığı güncelleme %80'e gelmiş. Yayınlanır yayınlanmaz çevrilir mi acaba? Genelde isteğe göre çevriliyor ancak Summertime Saga zaten popüler bi oyun bu sitede. Yoksa illa güncelleme yayınlandıktan sonraki istek mesajlarına mı bağlı acaba?

edit:
Art: %98
Posing: %79
Writing: %100
Code: %62

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yapımcının üzerinde çalıştığı güncelleme %80'e gelmiş. Yayınlanır yayınlanmaz çevrilir mi acaba? Genelde isteğe göre çevriliyor ancak Summertime Saga zaten popüler bi oyun bu sitede. Yoksa illa güncelleme yayınlandıktan sonraki istek mesajlarına mı bağlı acaba?

edit:
Art: %98
Posing: %79
Writing: %100
Code: %62
İstek sadece yeni çıkacak oyunlar için alıyoruz. Güncellemeler geliyor zaten oyunlara. Summertime Saga'ya gelince, oyunun çevrilmemesinin temel sebebi ana hikayesi bittikten sonra çevirmeye değer güncellemeler yayınlanmaması ve hala daha yapımcının oyunu için 1080p yapımını tamamlamamış olması.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İstek sadece yeni çıkacak oyunlar için alıyoruz. Güncellemeler geliyor zaten oyunlara. Summertime Saga'ya gelince, oyunun çevrilmemesinin temel sebebi ana hikayesi bittikten sonra çevirmeye değer güncellemeler yayınlanmaması ve hala daha yapımcının oyunu için 1080p yapımını tamamlamamış olması.
Zaten şimdilik çevrilmeye değer bir şey yok ama yeni güncellemede 3 farklı kadın için rota yapmış en az 2-3 saatlik oynanış çıkar oradan bence.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Zaten şimdilik çevrilmeye değer bir şey yok ama yeni güncellemede 3 farklı kadın için rota yapmış en az 2-3 saatlik oynanış çıkar oradan bence.
Bro 1 saat oynanış bile yok sadece sahne eklemiş bazı karakterlerle yapımcı

S

Smcnshn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jennynin bilgisayarına girmeden hata alıyorum ne yapmam lazim

C

cncdnc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açmak için her seferinde indirdiğimiz Summertime Saga v0.20.12 - Adult Oyun Çeviri tıklıycaz. oyunu tekrar yüklüyor direk açıcak exe dosyası nerede o uda bulamadım

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunu açmak için her seferinde indirdiğimiz Summertime Saga v0.20.12 - Adult Oyun Çeviri tıklıycaz. oyunu tekrar yüklüyor direk açıcak exe dosyası nerede o uda bulamadım
Oyunların boyutu yüksek olmadığı sürece iki farklı dosyaya bölünmüyor. Oyunu indirdiğiniz dosyadan açacaksınız.

D

Denizsdg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunun menüsünde kalıyorum giriş yap butonuna bastığımda bir etkileşim alamıyorum

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyun erotik oyun tarihinin en yüz karası oyunudur.
Kaç yıldır geliştiliriliyor dünyanın parasını kazanıyorlar sadece geçen sene 1 milyon dolara yakın para kazanmışlar.
Ama gözle görülür bir ilerleme yok hala.
Şaka gibi ya sitenin sahipleri adam doğru düzgün güncelleme paylaşmıyo diye çeviri yapmak istemiyor böyle bir saçmalık olabilir mi?
Siteyi tabi ki suçlamıyorum onlarda çeviri yapmak istiyor da bu oyunun açgözlü sahibinde hala iş yok.
Buna rağmen hala daha pek çok oyundan çok daha fazla kazanıyor.
Keşke tüm destekçilerini kaybetse ve oyunda yok olup gitse...Belki diğer oyunların daha fazla farkedilmesini sağlar.
Bu oyunu seven beğenen var mı bilmiyorum ama özellikle geçen yıldan sonra adam gibi yenilik ya da dişe dokunur güncelleme filan beklemesin boşuna.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyun erotik oyun tarihinin en yüz karası oyunudur.
Kaç yıldır geliştiliriliyor dünyanın parasını kazanıyorlar sadece geçen sene 1 milyon dolara yakın para kazanmışlar.
Ama gözle görülür bir ilerleme yok hala.
Şaka gibi ya sitenin sahipleri adam doğru düzgün güncelleme paylaşmıyo diye çeviri yapmak istemiyor böyle bir saçmalık olabilir mi?
Siteyi tabi ki suçlamıyorum onlarda çeviri yapmak istiyor da bu oyunun açgözlü sahibinde hala iş yok.
Buna rağmen hala daha pek çok oyundan çok daha fazla kazanıyor.
Keşke tüm destekçilerini kaybetse ve oyunda yok olup gitse...Belki diğer oyunların daha fazla farkedilmesini sağlar.
Bu oyunu seven beğenen var mı bilmiyorum ama özellikle geçen yıldan sonra adam gibi yenilik ya da dişe dokunur güncelleme filan beklemesin boşuna.
Oyunun ana hikayesi final yaptı zaten şu saatten sonra gözle görülür bi ilerleme olması imkansız. Zaten 3 tane yan karaktere bı iki görev ekleniyor şu an gelecek maks güncelleme o olacak. İnternet sitesinde henüz duyurulmamis bir proje var, o iki üç kızla alakalı görevleri de ekleyip o oyunu yapmaya başlar yapımcı.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana hikayeyi daha geçen yıl bitirdi...Ayrıca bu oyun sıradan bir görsel roman değil ki ana hikaye bitince bi esprin kalmasın.
Koca bir şehir yapmışsın bir sürü yan hikaye yapman gerekiyo hepsine yapamasanda birkaçına final yapman gerekiyo.
Ayrıca bu tembellikle diğer oyunundan bişi beklemiyorum...
Bu arada ben teknik güncellemeleri görmek için oyunu ingilizcede oynadım dedikleri gibi çok bişi eklenmemiş.
What a Legend bu tarzda bir oyun oldukça yeni ama kısa zamanda bol içerik üretilebileceğine her bişeyi kendi elleriyle çizmelerine rağmen kanıtladılar.
Saga'dan çok daha fazla ilgiyi hakediyor.

B

BİLİNMEYEN"KİŞİ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jenny bilgisayarın kodu nedir bilen varmı ?

Üst Alt