Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
B

BİLİNMEYEN"KİŞİ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jenny bilgisayarının şifresi nedir???

C

CScool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu yıllar önce oynamıştım yine yine bi aklıma geldi oynim dedim de yükledim giriş yapıyorum 5dk bekledikten sonra ana ekran gelmesi gerekirken beni oyundan atıyor birkaç kere denedim hala atıyor telefonda da bir sorun yok niye atıyor bilmiyorum sitenin giriş ekranı ve oyunun kendi bekleme ekranını da siz eklemişsiniz görüntü olarak işte o 5dklık açılma şeyi bittikten sonra normal oyunu göremeden kapanıyor

T

truck7878

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 20.16 tisi çıktı ama hala buraya gelmedi size zahmet Türkçe çevirisi ne zaman yapilacak

H

heisen0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jenny'nin bilgisayarının şifresi nedir? Kitapta bulamadım ben.

Jyzr

Jyzr

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Oyunu daha önceden oynamıştım şimdi tekrar yükleyeyim dedim ama oyuna giremiyorum kayırlı dosyalara yada yeni oyuna tıkladığım zaman hata alıyorum 2 3 defa silip yükledim gene aynısı sorun nedir acaba çözemedim?
1677321187796.png

Phoenix

Phoenix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu daha önceden oynamıştım şimdi tekrar yükleyeyim dedim ama oyuna giremiyorum kayırlı dosyalara yada yeni oyuna tıkladığım zaman hata alıyorum 2 3 defa silip yükledim gene aynısı sorun nedir acaba çözemedim?
Ekli dosyayı görüntüle 13523
Oyuna yeniden başla dediğinizde böyle siyah ekran geliyor mu yoksa sazdece kayıt dosyanızı çalıştırdığınızda mı bu tarz hata alıyorsunuz?

Jyzr

Jyzr

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Oyuna yeniden başla dediğinizde böyle siyah ekran geliyor mu yoksa sazdece kayıt dosyanızı çalıştırdığınızda mı bu tarz hata alıyorsunuz?
yeni oyunda 3 seçenek oluyor herhangi birine tıkladığımdada oluyor galeride herhangi bir sahnehi açmak isteyincede aynı hatayı alıyorum.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
virüs programıyla alakalı bir sıkıntı olabilir mi? eksik dosya indirimesi vs. gibi
Eğer öyle bir problem olsa direkt oyunu açamazdınız diye tahmin ediyorum. Problem daha farklı sanki ama istiyorsanız oyunu tekrardan indirip kurabilirsiniz.

LeonGard

LeonGard

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman güncellenecek bir bilgisi olan var mı?

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu an yapımcı sadece oyuna teknik güncellemeler getiriyor o yüzden dolayı oyunu güncellemiyoruz ama eğer oyuna yeni içerikler eklenmeye başlanırsa güncelleyeceğiz.
bu güncellemeden sonra çevirmeye başlanır mı? 20.17.güncellemesinde bahsediyorum.

Üst Alt